1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 4 i power armor x-01

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez bi3niu89, Grudzień 5, 2015.

1. bi3niu89

bi3niu89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy wie ktoś jak zdobyć ten armor w komplecie, albo jak gra odswieża dane lokacje bo z court 35 zabralem pancerz ale t60 i od ttej pory juz tam nic wiecej nie ma, zwiedzilem juz caly swiat i znalazlem pare czesci z tego armora x-01 ale brakuje mi jeszcze jednej reki, wykorzystałem do tego interaktywna mapę na internecie i wszedzie już byłem ale x-01 bez kompletu, a lokacje się nie odświerzają względem pancerza...

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Na spokojnie znajdziesz musisz tylko grać. Jak będziesz wykonywał misje dla bractwa stali to jeszcze nie jeden pancerz wspomagany otrzymasz. Jest jeszcze opcja szukanie po świecie wpierw przeszukalbym Parydwen ten latający statek gdzie jest baza Bractwa Stali., potem port lotniczy Boston. Możesz też szukac i walczyć czasem I wrogowie mają pancerze wspomagane orewaznie to bandyci.

Wczytywanie...

Poleć forum