1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 4 ma złe oceny użytkowników? 14.5 % graczy nie wyszło nawet z krypty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 17, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Znacie już opinię Roger na temat najnowszej odsłony postapokaliptycznej serii. Wiecie także, jak wygląda średnia na Metacritic. Tylko jak przekłada się ona na faktyczny stan gry, jeżeli weźmie pod uwagę pewien drobiazg.

Okazuje się, że niemal 15% pecetowych graczy nie wydostało się nawet z Krypty 111. Po ukończeniu tego fragmentu gry otrzymujemy osiągnięcie o nazwie "War Never Changes". Bez problemu możemy rzucić okiem na globalne statystyki i sprawdzić jaki procent graczy otrzymał wspomniany "achievement". Dokładnie 85.5%.

Z jakiego powodu nie opuścili oni pierwszej lokacji w grze? Tego nie wiemy. Oznacza to jednak tyle, że pograli w nią zaledwie godzinkę. Jeżeli oceny na wspomnianych agregatach pochodzą od tego typu użytkowników, to raczej nie powinniśmy się nimi zbytnio przejmować.

A czy wam się zniszczony Boston spodobał, czy jednak wolicie wrócić do New Vegas?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Odpowiedz na to pytanie brzmi niestety następująco: BUGI, BUGI i jeszcze raz BUGI.
    Czytałem mnóstwo komentarzy, że ten krótki 15 min kawałek gry... posiada najwięcej baboli.

Uwaga SPOJLERY!!

Spora część graczy skarży się, że gra buguje się po wyjściu z Krio fotela. Gra się nie zawiesiła, ale postać nie reaguje na ruchy. Działa tylko klawisz esc. Występuje to na wszystkich platformach PC, PS4, Xbox One.

Innej części graczy bugują się drzwi które otwiera się terminalem nadzorcy i po prostu się nie otwierają.

Jeszcze innym gra crashuje notorycznie przy otwieraniu krypty.

Na steamie wspominają też o nieśmiertelnym karaluchu, lub innych zaciętych drzwiach.

Ja sam doświadczyłem pierwszego BUGA i pomogło wczytanie gry. Ale innym podobno nie pomaga wczytanie, reset gry, reinstalacja.

Pozostaje czekać na patche.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    hehe wiedziałem, że hypa na grę będzie wielki ale będzie jakieś "ALE" :). Dobrze, że wstrzymałem się z zakupem gry. Być może jak tam kiedyś zakupię to gra już będzie "w pełni" sprawna :)

5. Miycerion

Miycerion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szamotuły
    Ja zakupiłem i byłem świadomy, że będą BUGI. Od siebie dodam, że oprócz wspomnianego wyżej buga i lewitującego błotniaka nie spotkałem w mojej grze, żadnego więcej buga który uniemożliwiłby mi granie.

6. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bugi zawsze będą. Ale mi osobiście w falloucie nic nie doskwiera, a robie dużo questów. Zagrajcie a nie czytacie te śmieszne opinie.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

7. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    gra jst ok jak ktos lubi fallout 3 to w 4 czuje sie jak w domu

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dostałem się do Diamond City bez większych przeszkód.Gra świetna.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Właśnie zakupiłem ocenie jak juz dostane

10. Gorylson

Gorylson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pozdrowienia dla ludzi, którzy kupili te beta testy gry za 180zł + w Pre-orderze :)

11. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Gorylson dzieki za pozdro. Równiez pozdrawiam i nie miej więcej bólu dupy że ktoś lubi Fallouta i kupuje kolejną częsć.

Wczytywanie...

Poleć forum