1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 4 - olbrzymi rozrzut pomiędzy ocenami recenzentów a użytkowników

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Fallout 4 spotkał się ze zjawiskiem określonym przez Jima Sterlinga (The Jimquisition) jako "metabomb". O co chodzi? O gigantyczny rozrzut pomiędzy tym, co sądzą gracze a tym, co sądzą recenzenci w wypadku Fallout 4.

Dawno już nie było takiego rozrzutu ocen pomiędzy zdaniem użytkowników a recenzentów. Aby to zobrazować, przytoczmy dane z serwisu Metacritic:

W serwisie Steam zobaczymy trochę inną sytuację. Z jednej strony Steam informuje, że oceny są pozytywne, ale z drugiej, jak przyjrzymy się komentarzom, to zdecydowanie dominują negatywne opinie.

W porównaniu do Fallout 3, opinie przy Fallout 4 są bardzo skrajne. Wydają się tyczyć głównie kwestii technicznych gry. Czy gra aż tak źle działa? A może po prostu zadziałało zjawisko kuli śnieżnej? Co o tym sądzicie? Nasza recenzja Fallout 4 pojawi się za jakiś czas.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tez mi nowość sprzedajne świnie za coś dostają kasę a nikt im nie płaci za złe oceny.

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl

Tylko Logo EA zamienić na Bethesdy, a zamiast Mass Effect dać F4 :p

@Tomsi@Tomsi
    Masz rację, trochę za bardzo pojechałem :) Skyrim był naprawdę niezły. Już się poprawiłem.

Co do F4, to nie jest zły, ale rewelacyjny też nie jest. Powiedziałbym, że nowa mechanika, wielkość świata i ich wspaniały crafting bardziej rozczarowują niż zachwycają.

Szczerze, po Wiedźminie 3 mało co jest mnie w stanie zachwycić. CD Projekt podniosło moją poprzeczkę dla gier AAA.

Ostatnia edycja: Listopad 12, 2015
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Co chcesz od Skyrima :p Skyrim był wielką grą :p

Jak dla mnie cały ten hype na Fallouta 4 był przesadzony. Widziałem gameplay i jakoś mnie nie porwało.

6. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Hej! Od Mass Effect to z daleka! Komandor Shepard wciąga nosem Fallouta. :play:

Natomiast wydaje mi się, że skrajne oceny F4 wynikają z faktu, iż wierni fani nie pozwalają pluć na obiekt swego kultu. Wiedzą, że dostali koszmarny, beznadziejny produkt, ale zadziałało wyparcie i nie dadzą sobie wmówić prawdy.

7. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wciągaj sobie nosem co tam chcesz. Porównujesz dwie różne gry. Pomimo błędów uważam że fallout 4 to dobra gra. A tak poza tym jak skończy Ci się "zaparcie" to dozbieraj pieniędzy i kup swoją kopie bo widze, że Cie ściska od środka. Jakbym miał wybierać kupił bym tytuł raz jeszcze. Nie oceniaj czegoś w co nie grałeś. Pozdro.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

8. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Osobiście ja się nie zawiodełm, chociaż oczekiwałem na coś troszkę lepszego. Zauważyłem kilka bardzo denerwujących błędów:
    -zanikanie wyświetlania tekstu podczas rozmowy ( wyświetla się pierwsza sekwencja dialogu a potem sięblokuje i trzeba słuchać),
    - nasz towarzysz (czy to pies czy robot) potrafi zablokować wejscie/ wyjście a czasami zamyka Ci walizkę którą np chcesz otworzyć.
    -denerwują również ładowania wchodząc do większych pomieszczeń- trzeba troszkę poczekać.
    Wielkim plusem jest również to że mamy takiego przyjaciela z którym dzielimy smutki i radości podróżując po pustkowiach, oraz możliwośc wykorzystania naszego przyjeciela np jako przynęty. Bardzo pomocny jest nasz druch gdy atakuje nas wiecej jak jeden przeciwnik wtedy on skupia na sobie uwage a ty masz czas na taktyczne celowanie VATSem
    Jeżeli chodzi o to co nowego czyli możliwość budowania to wypaśna sprawa - i jestem pewien że wiele misji będzie dotyczyło odbudowy czegoś lub naprawy.
    System celowania VATS też jest lepszy niż w F3. Graficznie jest lepszy od F3 jednak mam wrażenie że mógłby być na wyzszym poziomie.Czasami jednak zapiera dech w piersiach jak stanie się gdzieś wysoko i zobaczy panoramę aż po horyzont. Jeżeli komuś przypadła do gustu gra Fallout to 4 będzie dla niego naprawdę obowiązkową pozycją.
    Wielu rzeczy jeszcze nie odkryłem ponieważ gram na najwyższym poziomie trudności i naprawdę nie jest łatwo się poruszać bezpiecznie, jednak zadania w F4 są tak różnorodne że żaden z graczy nie zarzuci tej grze nudnych misji.
    Moja opinia o F4 : pozycja "must have" dla graczy którzy pokochali serię Fallout dla tych którzy chcieli by zacząć przygodę survivalową.
    Oczywiście gra posiada błędy jedank to i tak nie psuje rozgrywki a co nawjyżej troszkę goryczki dodaje do "świetnego piwa".
    Błędy które opisałem wydają sie błedami które Bethesda może naprawić łatkami co zrobi zobaczymy.​

Wczytywanie...

Poleć forum