1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 4 problem z misją "Zaginiony Patrol".

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez szefol84, Listopad 25, 2015.

1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witam mam pewien problem z misją " Zaginiony patrol", mianowicie po ukończeniu misji nie mogę zameldować ukończenia misji u paldyna Danse'a.
    Chodzi o to że jak do niego wróciłem to dał mi inną misję a nie odebrał tej. Nadmienię że Paladyn Dansea jest już moim przybocznym. Jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kowalskyy

Kowalskyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam identyczny problem z tym że na PC. Na zagranicznym forum przeczytałem że po ukończeniu misji "Show no mercy" quest z patrolem powinien się odbugować. Polecam sprawdzić ten sposób. Misję dostajesz od starszego Maxsona.

EDIT:

Udało mi się naprawić to zadanie. Wystarczy że po ukończeniu "Bez litości" odeślemy Paladyna Danse. Np. gdy paladyn za nami idzie udajemy się do Prestona Garveya, prosimy go aby nam towarzyszył odsyłając jednocześnie paladyna w jakiekolwiek miejsce. Kiedy Danse będzie odchodził zagadujemy do niego i wtedy powinien odesłać cię z misją dalej :)

Ostatnia edycja: Listopad 25, 2015
    szefol84 lubi to.
  4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Dzięki sprawdzę czy działa.
    26-11-2015
    Temat do zamknięcia tak jak kolega wyżej napisał. Wykonać kolejną misję i odesłać gdziekolwiek Densea a potem z nim pogadać i wskoczy. PozdRo i dzięki.

Ostatnia edycja: Listopad 26, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum