1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fallout New Vegas ARgHHhhh!!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez orlandu, Luty 25, 2014.

1. orlandu

orlandu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Miałem nieszczęście zostać już dawno fanem fallouta. Na moją zgubę wpadł mi w ręce new vegas - pierwsza
    tak zabugowana gra w moim życiu. Okazjonalne zwiechy systemu powodowały irytację ale to co się stało
    ostatnio przekroczyło wszelkie granice przyzwoitości.

Po przeszło 70h gry kiedy postanowiłem ruszyć wątek główny okazało się że NIE MOGĘ WEJŚĆ DO STRIPU !!!
    Za każdym razem kiedy tego próbuję wywala mi 'fatal crash intercep-cośtam' i konsola mi się resetuje

próbowałem już wywalić wszystkie DLC (notabene dead money nie przeszedłem również z powodu bugów),
    wyczyściłem cache konsoli, zainstalowałem łatki - potem je odinstalowałem - wszystko o kant du**y potłuc.

Dodam, że wcześniejsze wizyty w the strip nie nastręczały problemów (około 45-50h gry)

Czy ma ktoś może podobne doświadczenia i może jakiś pomysł co z tym zrobić

Chciałem ukończyć gierkę ale ani mi się śni przechodzić ją od początku

z góry dziekuje za odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum