1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout New Vegas DLC nie działa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kaidbz, Sierpień 26, 2012.

1. kaidbz

kaidbz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Próbuje załączyć na moim xboxie z rgh DLC do fallouta Honest Hearts. Save został mi po grze w Dead Money gdy grałem na starym xboxie metodą NONJTAG
    Niestety nie dostaje sygnału radiowego potrzebnego do rozpoczecia questa a podczas wczytywania save dostaje informacje że brakuje niektórych danych i moze to stwarzac problemy
    Rozumiem z tego ze gra nie wykrywa DLC lecz widnieje ono w Downloadable Content razem z rozszerzeniem Dead Money
    Probowalem wrzucic Lonesome Roads lecz gra rowniez go nie wykrywa
    Probowalem juz bawic sie xm360 wrzucac Content Managerem TU6 mam sciagniety lecz ciagle nie moge tego odpalic
    Prosze o pomoc
    EDIT
    Dodam rowniez ze probowalem wgrac DLC do Mortal Kombat i rowniez nie widze nowych postaci

Wczytywanie...

Poleć forum