1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout: New Vegas doczekał się gameplayu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jacław, Czerwiec 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Serwis IGN udostępnił w Sieci pierwszy gameplay z Fallout: New Vegas. Niestety, jeśli na pierwszym miejscu stawiacie oprawę graficzną, nie będziecie zachwyceni. Gra praktycznie nie różni się od poprzedniej odsłony serii, która przecież w kwestii grafiki żadną rewelacją nie była. Miejmy nadzieję, że pozostałe elementy nie zawiodą.

YouTube - Fallout: New Vegas (Preview Gameplay) [HD]

Źródło: PS3 Site Polska

2. Lotnik421 Xbox One

3. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Zwykł Fallout 3 tylko z innymi barwami :/

4. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zwykły znaczy gorszy. Ja jestem zszokowany. Z grafiką idzie się naprzód. A to coś nawet nie wygląda jak F3, to wygląda zdecydowanie gorzej. No tylko spójżcie.
    Obisidian, miało naprawić kilka błędów, Bethesdy ale samo coś sch****i :/

5. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to wygląda graficznie jak alpha protocol .. ale masakra ..

6. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Szkoda że po polsku nie będzie.

7. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie to w ogóle nie ma znaczenia - grafa ,,słaba'' - co z tego ? Tu chodzi o ten specyficzny klimat Fallouta, dzięki któremu w trójkę grałem ok. 80h. Jeśli New Vegas będzie tak jakby ,,kontynuacją'' z dorównującym klimatem, bez zastanowienia kupuję tą grę, mimo że mam Ix LT. Fallout 3 wciągnął mnie jak odkurzacz, i mam nadzieję, że podobnie będzie z NV.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W F3 grafika była moim zdaniem piękna. Te widoki, woda, ludzie, wszystko było takie... inne. W NV na pewno grafika będzie lepsza, do czasu wyjścia gry ona się jeszcze polepszy, zresztą gameplaye zawsze wyglądają trochę gorzej, niż obraz, który się widzi na telewizorze.

9. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  10. piter51

piter51 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    QwerTaj, masz rację, grafika w F3 była bardzo ładna. W każdym razie łatwiej byc ,,koksem'' i zrobic super ekstra grafikę na małych planszach (np. GOW2), ale na tak wielkim terenie Stołecznych Pustkowii w Fallout 3 taka grafika, jaka tam jest, to już jest spore osiągnięcie.

11. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    To jest jakaś kpina - tyle czasu czekać na taki większy dodatek bo pełno prawną grą tego nazwać nie idzie... Ten sam silnik, grafa, menu itd....
    Po prostu ŻAL ;/

12. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak trójka była CRAPem i osmieszeniem serii, to na to po prostu nie mam słów. Brawo, zamiast jeszcze bardziej ośmieszać serię, zróbcie coś innego.

13. Mateo90

Mateo90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla mnie to wyglądało jak jakiś mod do Fallouta3 ;/

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Domyślam się, że zpiracisz tą grę, więc nie masz za bardzo prawa do narzekania.

Ludzie... znacie przysłowie 'po co ulepszać coś, co jest doskonałe' ?
    W F3 wiele ludzi grało po więcej niż 100h, jak chcecie grafiki to idźcie sobie
    do kina na Avatara. Poza tym, grafika w tej grze jest perfekcyjna, zauważcie, że nie ma praktycznie loadingów (4 sekundowe przy wejściu do jakiegoś nowego pomieszczenia). Świat jest całkowicie otwarty, pamiętajcie, że oni to muszą umieścić na DVD (lub paru ich sztukach). Setki NPC, muzyka, dialogi, to też coś waży. Cieszcie się, że tekstury nie są jak w FF. Założę się, że co 2 z Was po wyjściu z krypty 101 powiedział 'ja pier*ole' z zachwytu, gdy zobaczyliście Stołeczne Pustkowia. Tak samo przy wybuchu atomówki w Megatonie. Patrzcie z takiej strony, twórcy gry nie kłamią. Dają taki obraz, jaki będzie w grze, nie to co w np. TDU2, gdzie 'gameplay' jest dopieszczony w Photoshopie najbardziej jak się da.

Moim zdaniem nie ma co narzekać, gra znowu da setki godzin miodnej zabawy!

15. Mamkers

Mamkers Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak ja uwielbiam komentarze 10-15 letnich dzieci, dla ktorych grafika jest wazniejsza od grywalnosci i fabuly ;)
    Jak sie wam nie podoba to kto wam kaze grac? czy nawet ja sciagac z neta?
    Fanom napewno sie spodoba. Widocznie F3 byl hitem i dlatego producenci w wiekszej mierze niczego nie zmieniaja.

16. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nigdy nie grałem w fallouta, a ten gameplay przekonuje mnie, ze dobrze zrobilem

17. Sense1

Sense1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    QwerTaj w pełni cię popieram.

W trójce mam nabite ponad 100h :D i Czasami wracam popykać w coś STAREGO A DOBREGO mam nadzieję że NV będzie jeszcze lepsze :D

18. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dla mnie Fallout to najlepsza seria gier jaka kiedykolwiek powstała. Pierwszą i drugą cześć przechodziłem wielokrotnie i mam do nich cholernie wielki sentyment. Dwie pierwsze części to po prostu arcydzieło, w których klimatu jest tyle, że można go wydobywać koparką.
    Grafika w swojej prostocie powodowała, że gra jeszcze bardziej przykuwała mnie do monitora i nie pozwalała spać. :]

Potem był Fallout: Tactics - Ale to totalna porażka, niewarta nawet, by o niej pisać.

Fallout 3... Niby wszystko spoko. Oprawa audiowizualna na b. wysokim poziomie, ale jak dla mnie przez to całe maksowanie szczegółów gra nie poszła w kierunku, w którym fan Fallout'a by sobie tego wymarzył.

Fallout NV... Będzie lepszy czy gorszy od poprzedniej części. Kompletnie mnie to nie interesuje. Zagram. Jak dobrze pójdzie skończę całość. Odłożę na półkę. Zapomnę. To już NIE to samo...

19. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    Była promocja na neostrade ? Idź i nie wracaj człowieku, żal, ta wypowiedź jest tak przebogata że każdy wie dlaczego "ta gra to żart". Może i F3 nie ma startu do kultowych poprzedników na PC, jednak na tej generacji konsol nie ma nic lepszego osadzonego w post apokaliptycznym świecie i grafika nie gra tutaj żadnej roli (to tak dla tych, którzy narzekają na ten element). Ja spędziłem przy tej grze ok. 80h i ta gra imo jest zaj.ebista (gameplay + klimat ryje beret). Czekam z niecierpliwością.

20. akro16

akro16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Kupić kupie tą gre, ale jak będzie kosztować 70 zł nie więcej.
    Lubię to serię, ale w tym samym czasie wychodzą o wiele lepsze pozycje.

21. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zgadzam się wolę słabszą grafikę (chociaż moim zdaniem trzyma poziom), ale brak długich loadingów. Lepiej niech przyłożą się od strony fabularnej, a może dostaniemy wreszcie dobrego RPG'a.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum