1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout New Vegas po Polsku czy to działa na orginałach?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez erere1223, Czerwiec 19, 2011.

1. erere1223

erere1223 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam już 6 raz przeszedłem Fallouta 3 i mi się już nudzi zastanawiam się nad kupnem Fallouta New Vegas lecz wersja konsolowa jest tylko po angielsku,szperałem szperałem i się doczekałem :p Przyklejam ten artykuł Fallout New Vegas po Polsku? Pomysł! - Strona 3

Mam kilka pytań do was:
    1.Czy to działa na orginalnej grze?
    2.Czy trzeba miec przerobioną konsolę(osobiście nie mam)
    3.Jak działa to trzeba miec jakiś program by to wsadzic i jak to się robi krok po kroku

Bardzo bym prosił o Pomoc plsssssssss

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Takie tematy już były poruszane na forum.

1. Nie.
    2. Tak, trzeba mieć zrobionego JTAG-a.
    3. Można po prostu skopiować w pliki gry.

Acha, takie spolszczenie praktycznie uniemożliwia grę. Ale spolszczyć spolszczy.

4. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    Temat zalatuje padliną ale jeśli chodzi o problem z crackowaniem terminali po ''spolszczeniu'', wystarczyło podmienić i odpowiednio zmodyfikować plik ''falloutdict.txt''
    Niestety jeśli chodzi o zmniejszony zasięg ''widzenia'': brak pomysłów

Wczytywanie...

Poleć forum