1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout New Vegas Ultimate Edition

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez thenar2004, Kwiecień 5, 2013.

1. thenar2004

thenar2004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kolejny problem ... Pobrałem z netu Fallout New Vegas Ultimate Edition po przerobieniu gry programem ISO2GOD i wgraniu na dysk zewnętrzny podstawowy Fallout się bez problemu odpala i śmiga aż miło. Problem pojawia się jak chcę zainstalować dodatki bo gdzie bym ich nie wrzucał wychodzi że nie może zainstalować DLC. Dodam że dodatki są w postaci osobnej płyty ... Bardzo proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zawartość drugiej płyty extraktuj z DVD (Xbox Image Browser/ISOExtract) i katalog content zgraj na dysk wewnętrzny
    hdd1:\content\0000000000000000\425307e0\00000002\"6 plików"
    Jeśli nie masz wewnętrznego, to zrób na usb miejsce na DLC (zarezerwuj miejsce na usb przez opcje dostosuj (NIE skonfiguruj) z systemu konsoli - 16/32 GB
    skopiuj pliki do UsbMu0:\content\0000000000000000\425307e0\00000002\"6 plików" (XexMenu i PC widzi tylko katalog XBOX360 na usb, więc tym tego nie zrobisz - FSD/ftp)
    UWAGA - nie wszystkie DLC chodzą z usb, czasem trzeba dociągnąć TU (FSD/PC)
    UWAGA - czasem trzeba odblokować DLC na PC/konsoli (360 content Manager/XM360)

4. thenar2004

thenar2004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmmm czyli nie da się zainstalować ich z obrazu płyty zrobionym ISO2God z poziomu konsoli ??

EDIT:
    Ok już zrobiłem tak jak mi napisałeś teraz będę testował czy chodzi, mam wewnętrzny i nauczyłem się już po kilku próbach że lepiej DLC wrzucić na hdd konsoli :) wtedy nie ma problemów. Po raz kolejny dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum