1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout NEW VEGAS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Otlo, Kwiecień 17, 2012.

1. Otlo

Otlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, potrzebuje jakąś fajną stronkę z taktykami do Fallouta: New Vegas. Jak rozkładac cechy umiejętności itp. głównie chodzi mi o rozwój postaci jak grać dokładnie na JESTEM HARDCOREM. oraz takie przydatne informacje jak pozbyć sie RAD itp.
    Z góry dziekuje za informację

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Otlo

Otlo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok tez to widziałem, ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodzi mi o taktykę na rozwój postaci. jak rozdawać punkty cech w jakiej kolejności najlepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum