1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout Shelter

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez Krakoos, Wrzesień 10, 2015.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Gra ktoś w te grę? Wciągnęła mnie jak mało która. To dobry wstęp przed Falloutem 4. Niby nic a cieszy. Ostatnio w pracy przez 8 godzin i w domu co jakiś czas zarządzałem swoim schronem. Bardzo uzależniająca.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja gram ale w sumie już kończę. Vault praktycznie cały zabudowany a ludzi ponad 150. Obecnie szkolę wszystkich na maxa .

4. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie fajna ale szybki się nudzi, po chwili brak celu. 50 domowników i oprócz robienia w kółko tego samego zero wyzwań

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    To nieźle, ja mam 170 prawie, regularnie wysyłam 30-40 poza schron, staram się ich po kolei wymaksować, więc schodzi czas. Chyba faktycznie przesadziłem w liczbie mieszkańców.

Wczytywanie...

Poleć forum