Fan spróbował zamówić Fallouta 4 za ponad dwa tysiące... kapsli

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Seria Fallout ma wielu fanów, ale jeden z nich wykazał się wyjątkową pomysłowością i poczuciem humoru. Jak zareaguje Bethesda?



Jeden z fanów Fallouta postanowił spróbować opłacić pre-order "czwórki" za pomocą... kapsli. Jak zapewnia w liście do Bethesdy, zbierał je od pierwszego kontaktu z Falloutem 3, który przez kilka lat był jego ulubioną grą. Paczkę zawierającą około 5 kg kapsli (na sztuki powinno ich być ponad 2 tys.), wysłał do Maryland, gdzie mieści się siedziba twórców Fallouta.

"Widziałem, że przyjmujecie już zamówienia przedpremierowe. Zauważyłem, że ceny są podane jedynie w przedwojennych dolarach, a nie byłem pewien, jaki jest obecny kurs wymiany walut. Wysłałem więc wszystko, co udało mi się uzbierać, odkąd pierwszy raz zagrałem w Fallouta 3" - pisze w liście wierny fan. Podaje w nim także swój identyfikator na platformie Steam i e-mail do dalszego kontaktu.

"Mam nadzieję, że jeśli ten wpis stanie się wystarczająco popularny, oddział PR będzie pod zbyt dużą presją, by odrzucić moją prośbę" - dodaje w serwisie Imgur, w którym zamieścił zdjęcie listu oraz kolekcji kapsli, przygotowanych do wysyłki do siedziby Bethesdy.

Fallout 4 był obszernie prezentowany podczas targów E3 2015. Podano też termin wydania gry.

 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jak to nie kapsle z Nuka-Cola to nie przyjmą :D
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Powinni mu przysłać kolekcjnerską wersję gry, choćby za oryginalny pomysł i jakby nie było bardzo związany z grą( walutą w całej serii Fallout). Moim zdaniem to dość niecodzienne podejście do sprawy i gracz wykazał się pomysłowością.
 

Do góry Bottom