1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fanatec Porsche 911 GT2 Wheel

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ratajek, Sierpień 28, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, otóż zainteresowała mnie ta kierownica ale nie jestem pewien czy fanatec to zaufana firma (czy nie rąbnie na kase).

1. Czy ktoś z was posiada może ww. kierownicę?
    2. Jeżeli tak to czy jesteś z niej zadowolony?
    3. Czy zamówienie tej kierownicy+ innych rzeczy(jeżeli zamawiałeś) Przebiegało bez problemów?
    4. Jakby ktoś mógł podać linka do forum o tej kierownicy(nie moge znaleźć nigdzie) albo jęsli zna osobę która takową kierownice posiada i mógłby mi podać do niej kontakt abym mógł sie zapytać czy warto kupic, itp.?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  4. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A wie ktoś może jak z zamawianiem? Pewne czy mogą rąbnąć na kase? I czy można za pobraniem zapłacic?

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. yarraky

yarraky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też jestem zainteresowany tą kierą - jest to zdecydowanie rarytas jeśli chodzi na Xboxa - jak dotąd najlepsza kierownica. Niestety pamiętaj, że kierownice kupisz bez pedałów, za które trzeba dodatkowo zapłacić. Niestety w Polsce tylko nieliczne osoby korzystają z tego sprzętu, dlatego mało recenzji, opinii i kometarzy. Kierownica porównywalna do G27 od Logitecha.\\

W październiku pojawią się dwa nowe modele kierownic od Fanateca - CSR (około 1300 zł z pedałami) oraz Elite ( tu już lepiej nie mówić o cenie).
    Nowe modele pojawią się wraz z premierą Forzy 4 - z tego co wiem niestety to tyle jeśli chodzi o wybór dobrej kiery do X'a.

Pozdro

7. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ta CSR będzie miała w zestawie też lewarki zmiany biegów i reczny hamulec? I czy będzie tylko do xboxa 360?

Wczytywanie...

Poleć forum