1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fani muzyki \m/metalowej\m/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez livingfear, Listopad 7, 2009.

1. livingfear

livingfear Guest

Jak w temacie.Kto z was drodzy użytkownicy xboxforum.pl słucha,kocha metal,Jeździ na koncerty.Jakie ulubione kapele z jakiego nurtu metalu?.Thrash ,death,power heavy,gothic,black,speed...?Czy wszystko po trochu,tak jak to jest w moim przypadku.

Zacznę wątek
    Słucham metalu od dziesięciu lat,przesłuchałem kilka tysięcy płyt.Znam setki zespołów metalowych.
    Często bywam na koncertach,Najbardziej lubię thrash metal,choć nie ograniczam się tylko do tego nurtu z dziedziny metalu.
    Jeśli miałbym wymienić kilka ulubionych, to były by to kapele:

Nevermore,Kreator,Destruction,Rage,Gamma Ray,Helloween,Angel Dust,Pantera,Judas Priest,Saxon,Overkill,Megadeth,Slayer,Exodus,Sadus ,Emperor,Mercenary,Annihilator,Beyond Fear,Lamb Of God,Mercyful Fate,King Diamond,The Vision Bleak,Paradise Lost,Sentenced,Nightingale,Katatonia,Opeth,Bloodba th,Voivod, Nile,Entombed,Candlemass,Neckrodeath,Dissection,Da rk Tranquillity,Exumer,Exhumed,Communic,Death Angel,Exciter,Grave,Dismember,Moonspell,Death,Cont rol Danied(chwała Chuck'owi Schuldiner'owi),Blaze,Morbid Angel,Celtic Frost,Life Of Agony,Dragonlord,Kamelot,Trivium(Świetnie zapowiadający się zespół Thrash'owy),Evile(Również),Mastodon,Obituary.
    Arch Enemy,Cataract,Dekapitator,Venom,Strapping Young Lad,Biomechanical,Dream Theater,Gorefest,Grave Digger,Masterplan,My Dying Bride,Therion,Prong,Immolation,Carcass,Cynic,Testa ment,The Crown...Z Polskich Kapel.Virgin Snatch,Vader,Never,Hate,Trauma,Frontside,Turbo,Kat

Dzisiaj Wybieram Się na koncert Tankard w klubie LochNess do Krakowa.Będzie się działo
    Piwo będzie się lało strumieniami.Wybiera się ktoś jeszcze z was ?,Stawiam piwo pierwszej osobie z forum,która bedzie na koncercie o 19'tej

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Kolego edytuj posty

BTW-dla mnie ciezko jest okreslic czy zespol jest rock czy metal...Dragonforce,Metallica,Limp Bizkit,System of a Down...Chociaz M i SOAD to raczej metal;]

4. livingfear

livingfear Guest

#miedzianek posty edytowane.
    Ps.Bez obrazy ale jak Ciężko jest Ci rozróżnić Metal od Rock,to ten temat po prostu nie jest dla Ciebie.

5. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie obrazam sie,gdyz mam szeroki gust muzyczny i przez to za bardzo nie odrozniam:p tzn podstawowe rozroznie bo to slychac golym okiem . ale juz trash od death metalu to tak nie za bardzo,w dzisiejszych czasach te granice sa praktycznie zatarte :) do tego niektore zespoly-ale to juz raczej komercyjne-graja nieokreslony styl-raz tak,raz tak

Pozatym-sciagam to co mi sie spodoba,mam swoje ulubione zespoly ale tez nie wszystkie ich piosenki mi sie podobaja :) czasami po 1 kawalku jakiegos zespolu sciagne i styka :)

Z tych co wymieniles Mastodon,Slayer :)

No to ja sie wylaczam;D

6. livingfear

livingfear Guest

#miedzianek.Fajnie ,że coś słuchasz metalu,choć trochę,zawsze to coś.Co do Thrash'u (nie mylić z trash) i Death metalu to jest róznica,wiadome,że są kapele które łączą te dwa gatunki metalu ale to już osobna kwestia.
    Edit :
    miedzianek nie wyłączaj się z tematu,może sie nawrócisz na całkowicie słuszna drogę i zaczniesz na poważnie słuchać metalu;)

7. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Metal zemną od jakichś 5 lat na poważnie :)
    Koncerty i te sprawy :)
    Jeżeli miałbym wymieniać zespoły to brakłoby miejsca tu :p
    Może wymienię moje ulubione nurty metalowe?
    Power Metal, klasyczny brytyjski lub niemiecki heavy metal, death, death melodic metal no i oczywiście thrash metal !

STAY METAL MY BROTHERS !

P.S
    Ja dzisiaj od 19 jestem w klubie Red Route ( Tarnowskie Góry, śląsk) na koncercie Heavy Metalowego zespołu Brain Surgery :)

8. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Ok spoko bede sledzil temacik :) moze i sie nawroce,wlosy juz zahodowane .

a moglbys polecic cos z delikatniejszych kawalkow/zespolow metalowych(dziwnie brzmii ta nazwa .)?Kocham Linkin Park i SOAD-wiem to rock-ale chodzi mi o cos w ta strone

9. mtplayer

mtplayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja podobnie, lubie tyle zespołów że za dużo by wymieniać, to wymienie jeden który słucham ostatnio na okrągło :)
    Arch enemy, a w szczególności płyta Tyrants Of The Rising Sun Live In Japan której słucham non stop i nie moge przestać :)

A poza tym często:
    Five finger Death Punch, War of Ages, Nightwish, Within Temptation, Volbeat, Korpiklaani i oczywiście Metallica

Posłuchaj sobie Volbeat, to coś na pograniczu rocka i metalu

10. mistrzoo191

mistrzoo191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ce
    Nooooo tu jest coś ciekawego ! Ze mną metal (głównie Thrash) jest od jakiś 3 lat a biorąc pod uwaga że lat mam 14 to i tak jest dużo, jeszcze biorąc pod uwage że większość osób w moim wieku to techno Zj*eby .
    W moim sercu jest była i będzie MetallicA !!!!!!!!!!!!! ale także świetne zespoły to Rammstein (mniam ide na nich do spodka !!!!!) SOAD,Disturbet, Iron Maiden, Motorhead, Ozzy Osbourne a ostatnio nawet mnie tchnęło na Tenacious D ale to już taki mniej metal .

Jeszcze pytanie, Czy ktoś tak jak ja, z tego forum idzie na R+ ?

11. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Dla mnie jedyna i sluszna kapela od samego poczatku jak powstala do dzis wiekszosc na tym forum nawet nie wie jakie to lata dodam ze sam poczatek 80- tych.

SLAYER RUL3Z Forever ;)

12. Qunik93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Zgadzam się, płyta World Painted Blood jest zacna :)

13. deffc0n

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Dokladnie ;)
    Na tej kapeli sie jeszcze nigdy nie zawiodlem.
    2 lata temu bylem na koncercie w UK super grali jak zwykle.

14. Qunik93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Zazdroszczę Ci tego koncertu :p

15. kitajec

kitajec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Metalu słucham juz od kilku dobrych lat. Głownie gustuje w mocniejszych klimatach a moją ulubione kapele to Cannibal Corpse, Deicide, Deeds Of Flesh, Decapitated i kupa innych ale nie ma co się rozpisywać. Żeby nie bylo lubie również inne klimaty i staram się nie ograniczać muzycznie :)

16. Qunik93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja właśnie wróciłem z koncertu ; )
    Zacny wieczór ; ) nawet pałkę od perkusisty dostałem :)

17. deffc0n

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    Super sprawa ;)
    Ja dzis posluchalem sobie bootlegow Slayer.

18. miedzianek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    E no to wychodzi ze jednak slucham metalu :D

SOAD
    Metallica
    Disturbed
    Slayer
    Slipknot
    Mastodon
    Iron Maiden

Ale ogolnie nie jestem takim tylko metalem,slucham tez rock,troszku punka(Blink,Yellowcard,Green Day),czasami poslucham 'komercji' z tv

PS.Volbeat zawalisty :D jakies tytuly konkretniejsze moze byscie zapodali,bo sciagac wsio jak leci to tez bezsens:p

19. Qunik93

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja sobie chyba teraz zapuszczę Judas Priest bo tak jakoś ost. mam fazę na stary dobry heavy :)
    Ooo albo Accept :D

20. livingfear

livingfear Guest

Też zazdroszczę koncertu.Nie byłem jesczcze na koncercie Slayera ale jak tylko przyjada do Polski(a mam nadzieje,że to jeszcze kiedyś nastąpi) to jade na 100%.Dla mnie Slayer to jest jedna z najlepszych kapel metalowych.
    Ps.Wczoraj byłem na koncercie Tankard'a.Było świetnie,przed chwilą dopiero wstałem z łóżka,piwo lało się strumieniami,dzisiaj nie mogę mówić:)

21. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    No to i ja zawitam do grona forumowiczów słuchających metalu :D Metallica, SlipKnoT, Drowning Pool, Nightwish, Dream Theater to głównie gości w mych głośnikach. Mówię na wstępie że nie ograniczam się tylko do metalu którego zacząłem słuchać bardziej namiętnie jakieś pól roku temu. Moja miłością był jest i bedzie na zawsze Red Hot Chili Peppers <3

P.S Lubię też country, muzykę lat 40 - 50 (taka jak w Fallout 3 .) no i zakochałem się w radiu Espantozo z Vice City :F

Wczytywanie...

Poleć forum