Fani muzyki \m/metalowej\m/

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
nikt nie lubi sabatonu? ;f moje ulubione zespoly to sabaton , disturbed i in flames (kolejnosc przypadkowa ;D). jesli da rade mam zamiar jechac na koncert sabatonu w Malborku. ktos z was tam bedzie?
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Moje ulubione to: KoRn, Mettalica, Disturbed, Sabaton, Hunter ale to nie wszystko :D Lubie też wiele innych zespołów nie tylko metalowych:)
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lubie Sabaton, ale ro raczej nie jest metal:D
 
L

livingfear

Guest
Lubie Sabaton, ale ro raczej nie jest metal:D
Sabaton to zdecydowanie zespól metalowy.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a to w takim razie pardon:D myslałam że podchodza pod lżejsze brzmienia, ale tematyka jak najbardziej mi odpowiadaą
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
tak dokladniej to power metalowy :p
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Ja uwielbiam metallice ( Trash Metal )
I slipktnota
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
( Trash Metal )
Jak już to thrash.
Będzie ktoś może 20 kwietnia na Rotting Christ i Lost Soul we Wrocławiu?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
głównie to słucham rapu ale czasami mam schemat na coś rockowo - metalowego, moje ulubione zespoły to Disturbed, Raunchy i Metalica

ale i tak Eminem rządzi :D
 
L

livingfear

Guest
Dzisiaj niestety mam do przekazania smutną wiadomość:

Lider Type O' Negative Peter Steele nie żyje.
Żródła:

''Jak podało kilka serwisów internetowych, w środę 14 kwietnia 2010 r., w wieku 48 lat zmarł Peter Steele (Petrus Ratajczyk), frontman Type O Negative. Przyczyną śmierci był zawał serca. Choć nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie, to śmierć muzyka została potwierdzona przez Kenny'ego Hickey'a, gitarzystę zespołu. ''

cgm.pl Peter Steele nie Ĺźyje
http://muzyka.onet.pl/150532,0,0,fotonews_detail.html

Szkoda wielka,lubiłem tego człowieka.
R.I.P.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Livingfear, co u Ciebie? Na United Titans się wybierasz?
Ja jutro do Tarnowskich Gór jadę na Call of Metal Fest.. oj będzie rzeźnia i hektolitry browaru :D
 
L

livingfear

Guest
u mnie stara bieda.Na żadną z tych imprez sie nie wybieram.
Qunik93 to sie zabawisz:)
 

Guziczek

Świeżak
Świeżak
Co prawda nie jeżdżę na koncerty itd. ale słucham Heavy Metal/Rock
Moje ulubione zespoły to Avenged Sevenfold i Disturbed. A tak poza to Green Day itd. :)
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
Green Day to raczej Punk, a nie metal .
 

bunker.lp

Użytkownik
Użytkownik
doczepie się do tematu

głównie to słucham: Metallica, AC/DC, Black Sabbath, Guns 'n Roses, Iron Maiden, Megadeth, Motorhead, Pantera, Ozzy Osbourne, Slipknot, Slayer

ale tez czasami słucham po za tym co jest powyżej: Lynyrd Skynyrd, B.B. King, Eric Clapton, Jimi Hendrix, The Beatles itp. :D

Na koncertach żadko bywam, ale to z powodu miejsca gdzie mieszkam i funduszy jakie posiadam :/

lubie: Trash Metal, Metal, Rock, Blues i tym podobne.
jak coś mi się spodoba to ściągam całą dyskografie :D
 

Guziczek

Świeżak
Świeżak
thekoniq źle mnie zrozumiałeś chodziło mi o muzykę poza rockiem i metalem :)
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
ktokolwiek byl wczoraj na malbork feast? bylo ********** ;P
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda ,że bilety były takie drogie w dniu koncertu ;/ 85 zł bo z Grudziądza to kawałek opowiadaj co było ciekawego :D
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
ja tez kupilem w dniu koncertu :p. osob bylo baardzo duzo , oprocz zwyklych metalowcow znalazlo sie duzo ciekawskich ( bylo nawet malzenstwo na oko 55 lat ;d). jak sie do konca obudze zeedytuje posta i cos dopisze.
a więc tak jak mówilem zeedytuje posta : piosenki ktore zagral sabaton to : ghost division,panzer battalion, sabotuers,coat of arms , oczywiscie uprising i 40:1 , primo victoria , ace in excile, attero dominatus. koncert zakonczyl sie skokiem Joachima na fale :D
 

Do góry Bottom