1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fanom Dragon Balla zapewnie się spodoba

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 21, 2010.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Filmik przedstawiający Intro do gry Dragon Ball Z Online

Kod:
    http://www.youtube.com/watch?v=p84nBxAwQOs&feature=related

I co sądzicie po tym intro? Bo ja znowu mam ochotę obejrzeć sobie dragon balla anime :). Mogliby dalej robić takie anime, był by cud miód. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Powiem tak najlepsza część to było budukai 3 było mnóstwo przemian i postaci . Trzeba było uzyskać pewien stan żeby się przemienić.Dziś nie ma już ten dragon ball tego klimatu i cech .

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dragon Balle z PS2 typu : dragon ball z budokai 3, dragon ball z budokai tenkaichi 3 zapadnie w mojej pamięci na zawsze :) ale ten filmik "INTRO" akurat u mnie narobiło mi jeszcze więcej smaku na dragon ball :)
    Świetnie by było jakby powstało coś nowego z DB. A nie w kółko macieja jedno i to samo.. Takie akurat jest moje zdanie.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Intro zrealizowane ciekawie :D
    Jednak może wyjść klapa, zobaczymy jak sobie z tym poradzą.

Wczytywanie...

Poleć forum