1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FAQ na forum wasze propozycje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez brattanek, Styczeń 12, 2012.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Witam, planuje rozbudować dział FAQ, który aktualnie jest pusty. Jakie wiadomości waszym zdaniem powinny się tam znaleźć (najlepiej propozycje linków do tematów/postów, które potem przerobie do działu FAQ)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Używanie i w miarę szczegółowy opis funkcji programu abgx

synteza przeróbek lt 3.0 (nawet krótki changelog od powstania fw) czym są, co to xdg2 i 3, jakiej przeróbki wymagają gry bez ap 2.5, lista gier ap 2.5 (jest na stronie abgx ale nie wiem czy aktualna), sposoby nagrywania

Podobnie do tego wyżej tylko jtag i rgh.

Pierwsze konto xbl (założenie, zarejestrowanie konsoli, wybór i dodanie dlc do kolejki, ms points jak zdobyć, opis z poziomu pc jak i konsoli)

Wysyłka konsoli na gwarancję, kontakt z ms

Flash napędu ihas

Akcesoria do x'a ich opis, funkcje i orientacyjne ceny, opis pirackich akcesoriów też mógłby być, np.próbe, chipy itp.

Przepraszam bo wiem że niektóre tematy już są warto połączyć niektóre z nich np. nagrywanie iso bez ap 2.5 z nagrywaniem ap 2.5 żeby przeciętny zwierzak nie był wystraszony widząc kilka tematów, jestem krótko i sam musiałem dodać 5 tematów do ulubionych i je porównać zanim załapałem różnice i dowiedziałem się co z czym się je.

Więc ogólnie powinno być tak wchodzę w faq nagrywanie, jest tam napisane aby nagrać płytę musisz przygotować obraz (klik faq abgx) wróć tu jak się dowiesz, wracam opis zabezpieczeń, i sposoby nagrania dla poszczególnych.

Odświeżenie zdjęć np. w świetnym wg mnie faq o rodzajach konsoli, ale nie tylko w nim

Pozdrawiam i jeszcze raz sorki jeśli napisałem coś co już jest ale pisze z tapatalk i nie znam na pamięć tematów z faq

4. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie w tym FAQ trzeba będzie oddzielić normalne rzeczy od tych związanych z przeróbkami.

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Dalej nie dostałem sensownej listy z tematami.

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum