1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far cry 2 problem z misją o tabletki!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jarekk91, Styczeń 11, 2009.

1. jarekk91

jarekk91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Przechodziłem sobie far cry 2 i natknąłem sie na problem. Kończyły mi się tabletki na malarie i pojechałem do księdza potem do punktu gdzie mi kazał i muszę pogada z gościem ale on jest (sami zobaczenie)

blad 004.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Co mam zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Pewnie bawił sie w kominarza ;p Słuchaj, a próbowałeś sie wpakowac na dach i z nim 'zagadać'? Albo jeszcze raz zacząć misje? może da rade, a jak nie to amen, nie wiem czy coś pomoże ;p

4. jarekk91

jarekk91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No próbowałem ale nie idzie a misji nie mogę zacząć od początku bo nie mam save. A można gdzieś w necie znaleźć save do Far cry2 na xboxa?

Ok poszło wziąłem ciężarówkę i podjechałem pod ten dom wskoczyłem na beczkę potem na ciężarówkę i potem na dach i dało się pogadać z tym kolesiem co się bawił w kominiarza!

Wczytywanie...

Poleć forum