1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3: Blood Dragon zadebiutuje już w maju

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Kwiecień 8, 2013.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Wszystko wskazuje na to, że gra Far Cry 3: Blood Dragon, choć początkowo traktowana jako żart primaaprilisowy, jest prawdziwym tytułem, który najprawdopodobniej wyjdzie na PC, Xbox 360 i PlayStation 3 już 1 maja 2013 roku. Dodatek nie będzie wymagać kopii gry Far Cry 3 do uruchomienia.

Mimo że już na początku marca pojawiły się sygnały o Far Cry 3: Blood Dragon, to wielu graczy uznało to za żart, w czym upewnili się po tym, jak 1 kwietnia, na Prima Aprilis, firma Ubisoft opublikowała pierwszy zwiastun. Jednakże po ujawnieniu kolejnych informacji o dodatku, wraz z udostępnieniem pierwszych obrazków z rozgrywki, można sądzić, że gra bynajmniej nie jest żartem, a faktycznie znajduje się w produkcji.

Far Cry 3: Blood Dragon na stronie Xbox Live Marketplace

tym przekonaniu jeszcze bardziej utwierdza nas to, że Far Cry 3: Blood Dragon pojawił się na stronie sklepu cyfrowej dystrybucji Xbox Live Marketplace. Jak wynika z umieszczonego tam opisu, gra wyjdzie 1 maja bieżącego roku. Co więcej, ma być dostępnym jedynie w elektronicznej dystrybucji samodzielnym rozszerzeniem, a co za tym idzie – nie będzie wymagać podstawowej wersji Far Cry 3.

W grze wcielimy się w sierżanta Reksa Colta i przeniesiemy się do futurystycznej wersji 2007 roku. Świat gry ma być otwarty i pokręcony na całego. Klimatem przypominać będzie filmy science-fiction rodem z lat 80. XX wieku, czyli złotej ery VHS (Terminator, Obcy, Komando FOKI). Główna postać Far Cry 3: Blood Dragon, cyberkomandos, trafi na tropikalną wyspę pochłoniętą chaosem, powstałym w wyniku wybuchu wojny nuklearnej. Do jego zadań należeć będzie m.in. walka z armią cyborgów, mutantów i krwiożerczych smoków, a także odbicie dziewczyny i uratowanie świata, jak na prawdziwego bohatera przystało. Z opisu wynika, że pierwsze rozszerzenie do jednej z najlepszych gier ubiegłego roku będzie jeszcze bardziej zakręcone i humorystyczne niż podstawka. Czyżby Ubisoft poszedł drogą, jaką obrało studio Volition Inc. przy tworzeniu kolejnych części popularnej serii Saints Row?

Jeden z pierwszych obrazków z gry Far Cry 3: Blood Dragon

Far Cry 3: Blood Dragon trafi prawdopodobnie na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 tylko w cyfrowym wydaniu. Będzie to samodzielny dodatek, niewymagający podstawowej wersji gry. Wydaje się, że oficjalne potwierdzenie tytułu przez koncern Ubisoft to wyłącznie kwestia czasu.

Far Cry 3: Blood Dragon zadebiutuje już w maju | GRY-Online.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ten szrot nie ma prawa, nosić nazwę Far Cry ...

W gierkę i tak nie zagram, bo gardzę takimi klimatami, ale mam nadzieję, że Ubi zmieni nazwę, bo to z Far Cry' em nie ma wiele wspólnego.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    wiadome nazwa taka zeby wiecej ludzi na to zwrocilo uwage osobiscie nie kupuje tego ;/

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak koledzy wyżej, nie podoba mi sie ten pomysł

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

6. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Pewnie za mase ms point to bedzie i sie kupno nie oplaci. Sam far cry fajny to by moglo byc jako dcl lub free.

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Genialne :D
    Podoba mi się to, że zrobili grę w konwencji starych filmów z lat '80 :D

8. FortunateGecko9

FortunateGecko9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Ubi odbiega całkiem od tematu i jak wyżej też tego nie kupię (wolę poczekać na STATE OF DECAY PREMIERA CZERWIEC) a bogate gnojki (nie ubliżając nikomu) i tak to kupią:D

9. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Również czekam na State of Decay i raczej takie realia mnie bardziej interesują. Jest już 15-minutowy gameplay z Blood Dragon na DailyMotion, nawet animacja wbijania noża jest taka sama jak w "podstawce" ;)

10. CzarnoCzarny

CzarnoCzarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dosłownie 10 min temu wyrwałem się od Far Cry'a i ten dodatek to dla mnie jakiś kosmos, jak można zrobić coś takiego i nazwać to Far Cry 3 ?

11. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Gralem w far cry 3 i byla to dla mnie jedna z lepszych gier 2012 roku , a ten dodatek to jakas pomylka ;/ widzialem gameplay i nie rozumiem po grzyba z takiej dobrej marki robic takiego crapa ;/ jest kilka gier w tym klimacie wiec mysle ze dodatek nie odniesie suksecu finansowego , ja chociaz mam przerobiona konsole to nawet tego sciagal nie bede , a testuje praktycznie kazdą gre jaka wychodzi .

Wczytywanie...

Poleć forum