1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3 - Complex

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kretos666, Grudzień 20, 2012.

1. kretos666

kretos666 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem :\ mam nagrywarkę liteon Ihas 124B ( wszystko przerobione, działa jak należy), nagrywam wszystkie gry xgd3 i działają normalnie.
    Mam problem jedyie z Far Cry 3 XBOX360-Complex... Przepuściłem obraz przez ABGX'a i wszystko jest ok.
    nagrałem gre IMGburnem z prękością 2,4 gra się odpala i wywala błąd " Płyta nie jest obsługiwana" :\ Wgyrwałem na dysk i to samo.
    Wyczytałem gdzieś na forum, że "Wystarczy instalacja na dysku i trick z mp3." tylko, że nie mogę nic na ten temat znaleźć :| .
    HELP !

Płyta verbatim ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum