1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3 - multiplayer bez pojazdów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 7, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Game Designer w ekipie Ubisoft Massive - Daniel Berlin potwierdził, że w zmaganiach online kreowanych na potrzeby gry Far Cry 3 nie uświadczymy pojazdów. To bez wątpienia duże zaskoczenie dla fanów serii. Wszak w "dwójce" środki lokomocji były czymś istotnym. Okazuje się, iż programiści stawiają spory nacisk na wykorzystywanie mechanizmów pozwalających na prowadzenie akcji w sposób drużynowy.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli nie ma tam C4 to nie szkodzi, bo pojazdy są potrzebne z reguły do metody "Allah akbar" (chyba trochę za dużo Battlefielda).

4. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Trochę zboczę z tematu ale zdziwiło mnie to że jeszcze ludzie grają W FC2 na multiplayerze (PC). Jak niedawno grałem to było około 5 full sewerów i kilka prawie pełnych.

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Tak jak nie podobało mi się multi FC2, tak nie podobała mi się idea z pojazdami w trybie wieloosobowym. Według mnie dobry ruch ze strony twórców.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak zostało powiedziane przypomina troszkę COD.. Ale jak na razie mi się podoba :). Sprawia wrażenie, że będzie o wiele lepiej niż jeżeli we FC2.

Wczytywanie...

Poleć forum