1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3 niczym "Lost". EDGE opublikował nowe informacje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 14, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Na łamach magazynu EDGE pojawiła się porcja nowych informacji o Far Cry 3. Wypisaliśmy dla Was wszystkie najważniejsze.

EDGE opublikował obszerną zapowiedź Far Cry 3, w której nie brakuje wielu interesujących faktów na temat gry. Specjalnie dla Was przecedziliśmy ten tekst i wypisaliśmy z niego wszystkie najważniejsze informacje.

Far Cry 3 jest obecnie w fazie produkcji i trafi na rynek w tym roku. A już pojutrze ma pojawić się najnowszy zwiastun gry.​

źródło - Gamezilla

Ciekawi i napawa mnie optymizmem fakt, iż będzie możliwość wyboru pomiędzy 'Rambo' a 'Assasynem' w każdej misji, może być ciekawie ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    F*ck yeah, brakowało mi newsa o Far Cry 3. Czuję że ta gra będzie po prostu świetna, nie może jej zabraknąć w mojej kolekcji. Gdyby 'dwójka' nie była tak monotonna to przeszedłbym więcej niż te dwa razy, a tak to sprzedałem:) Mam głęboką nadzieję że panowie producenci wyuczą się na błędach z poprzedniego Far Crya.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dwójka niezbyt zachęcająca więc mam nadzieję że trójka nadrobi po poprzedniku, chociaż i tak się zbyt nie napalam.............

a tak w ogóle to te informacje raczej nie zachęcają, teraz prawie każda gra ma wszystkie wypisane opcje/możliwości więc za specjalnie nie mają się czym pochwalić

5. pablo55555

pablo55555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja nie wiem co wy macie do drugiej części Far cray -a . Dla mnie klimat tej gry się podobał można było ulepszać bronie ,jeździć autem,latać "paralotnią" , widoki były ********* zwierzęta biegające po sawannie , grafika ładna jak na te czasy, zmiana pogody , pora dnia i nocy można wymieniać i wymieniać , otwarta przestrzeń można było iść gdzie się chciało no i najlepsze co mnie urzekło w tej grze sposób leczenia bohatera gdy już kończyło się życie.

6. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    tak tylko co 2 min musiales wysiadac z auto bo byla blokada...

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Która się 'respawnowała', gdy wracałeś...
    FarCry2 nie był zły, ale miał sporo niedociągnięć, czuć było, że twórcy nie zdążyli dopieścić projektu, bo byli pod presją.

8. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    W FC2 pograłem może z 2-3 godziny...
    Jak ktoś o nią pyta, to przychodzi mi tylko 1 określenie - ''monotonna''... :D
    jak na sandboxa, to strasznie słabo im to wyszło.
    Może 3 część pokaże pazur, bo klimat i sceneria serii ogólnie bardziej mi odpowiada, niż jakieś tam ''miasto X, czy Y''... ;)

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Akurat do klimatu FC2 nie można się czepiać. Mimo tych bubli twórców czyli respawnowania się co chwile blokad i przeciwników patrolujących dane punkty, to sam krajobraz aż urzekał :) Dadzą więcej możliwości i mają grę roku.

Wczytywanie...

Poleć forum