1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3 - Nowy Zwiastun

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez LeVak, Marzec 26, 2012.

1. LeVak

LeVak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Firma Ubisoft coraz bardziej rozkręca kampanię promującą grę Far Cry 3, dzięki czemu regularnie publikowane są świeże informacje oraz materiały video. Tym razem wydawca uraczył nas nowym zwiastunem i ujawnił, jakich atrakcji mogą się spodziewać osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe.

Far Cry 3 zapowiada się na jedną z najciekawszych pierwszoosobowych strzelanek tego roku. Dlatego każdy pochodzący z niej materiał video jest godzien naszej uwagi. Firma Ubisoft wypuściła właśnie nowy efektowny zwiastun. Poza standardową rozwałką możemy w nim zobaczyć m.in. rekiny oraz scenę szybowania lotnią.

Przy okazji ujawniono jakie atrakcje czekają na graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Far Cry 3. Wydanie preorderowe nazwane zostało Lost Expedition Edition i zaoferuje dwie dodatkowe misje dla pojedynczego gracza. Według twórców powinny one starczyć na około czterdzieści minut zabawy. Ponadto, w trybie wieloosobowym będziemy mogli skorzystać z pochodzącego z okresu II wojny światowej pistoletu na flary japońskiej produkcji.

Przypomnijmy, że gra opowie historię Jasona Brody’ego, który znalazł się na opanowanej przed piratów i psychopatów tropikalnej wyspie. Jego przyjaciel zostaje zabity, a dziewczynę porywają lokalne bandziory. Naszym zadaniem będzie odbicie ukochanej i ucieczka z tego przeklętego miejsca.

Cechą rozpoznawczą serii zawsze było zapewnianie graczom sporej swobody działania i Far Cry 3 pozostanie wierny tej tradycji. Możliwe będzie zarówno ciche pozbawianie życia wrogów, jak i zabawa w stylu Johna Rambo, gdzie z okrzykiem bojowym wpadamy w sam środek obozu wrogów. Ciekawie zapowiada się również interakcja z lokalnymi zwierzętami. Niektóre z nich posłużą nam za pożywienie, a inne spróbują na nas zapolować.

Far Cry 3 tworzony jest z myślą o PlayStation 3, Xbox 360 oraz pecetach. Graczy komputerowych powinna ucieszyć wiadomość, że ich wersja zaoferuje ładniejszą grafikę niż konsolowe. Premiera gry zapowiadana jest na 6 września tego roku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    far cry 2 rządzi jak wyjmuje se kule z rąk nożem:)takiej grafy na xie raczej nie będzie trailer z pc

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Reasumując, gramy facetem, który bierze coś w stylu grzybków halucynogennych i jest totalnym psycholem w kwestii zabijania, zresztą tak, jak reszta 'mieszkańców' wyspy.

Hmm... dostaniemy '********** dobry towar', nie mogę się doczekać :)

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Trailer świetny :D Soundtrack również. Jest tylko jeden minus - Brak funduszu... ;/

Pod filmikiem w komentarzach piszą, że grafika w trailerze wygląda kiepsko - Czyli, że to z konsoli.

6. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    must have jak dla mnie choć nie grałem we wcześniejsze części

7. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie Must Have :D już nie mogę się doczekać :D

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Czyli gramy ćpunkiem .
    W poprzedniej wersji trzeba było się co chwile leczyć, a tu coś brać najs.

9. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie to będzie o wiele lepsze od FC 2

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak dla mnie to ten rok należy do Ubisoftu, Far Cry 3, Ghost Recon: Future Soldier, Assassin's Creed III, Rayman Origins na PC mmm... same pyszności, chyba tylko EA może to przebić (ME3, Amalur MoH:Warfighter)

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm powrót do Far Cry Instincts Predator.

Miodnie. Mam nadzieję, że gra pokaże poziom pierwszego Far Cry, a będzie jak najdalej od nieudanego Far Cry 2.

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Już zacieram rączki, tej gry nie może w mojej kolekcji zabraknąć :))

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dwójka nie była taka zła, była bardzo ambitna i pomysłowa, ale... niedopracowana. Jeśli FC3 będzie 'spatchowaną' dwójką - będzie super :)

14. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  15. Fuxik

Fuxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wygląda obłędnie. Szczerze mówiąc to dwójka z czasem robiła się nudna i monotonna. Ale diabeł tkwi w szczegółach. Świetnie ta wyspa wyglądała, wyjmowanie kuli z ciała, wykrawanie się, podpalanie trawy itp. Mam wielkie oczekiwania jeśli chodzi o trzecią część.

16. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Far Cry 2 to była dla mnie lipa ale 3-jeczka zapowiada się bardzo smacznie :)

Wczytywanie...

Poleć forum