1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far cry 3 problem z uruchomieniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MsSC420, Marzec 14, 2013.

1. MsSC420

MsSC420 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przed chwilą ściągnąłem i nagrałem far cry 3 na xboxa ale gdy wkładam płytę do napędu pokazuje się obrazek gry a gdy uruchamiam chwilę myśli i potem wyskakuje komunikat 'płyta nie jest ibsługiwana'. to moja 2 nagrana gra wczesniej nagrywałem prototype 2 na lt 20 - chodzi bez problemów. W konsoli chyba mam lt 30. Jak to sprawdzić? mam tez assassina 3 i dead space, oba na lt 30 i chodzą bez zarzutu. nagrywałem imgburnem, zweryfikował mi płyte przy nagrywaniu. Ostatnio tez dostałem pirackiego oczywiscie skyrima i jest ten sam problem: pokazuje obrazek a gdy odpalam to pisze 'płyta nie jest obsługiwana. Pomóżcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli masz taki komunikat to nagrałeś pod nie te lt . Przeskanuj tą grę (płytę nie obraz )która Ci nie chodzi i wstaw zdjęcie to Ci powiem jakie masz lt

Wczytywanie...

Poleć forum