Far Cry 3 - reklama telewizyjna

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Nic, tylko się cieszyć. Może to nerdowsko brzmi, ale wolę oglądać w tv reklamy gier, konsol, laptopów, softwaru niż olejków eterycznych, mydełek i sosów do spaghetti.
To prawda. Mnie też osobiście męczą reklamy banków, olejków i innych badziewi. Jakież było moje zdziwienie jak pojawiła się reklama NFS-a ;o Wpierw myślałem, że chodzi o coś innego, bo potem wjechał ten żółty hatchback i nie wiem, ale może chcieli zareklamować nowego Seata czy inne auto. ZONK. Need for Speed Most Wanted :O Co do reklamy FC3. Dubbing troszkę tragiczny aczkolwiek głos Vaasa aż tak słaby nie był IMO. Sam fakt, że ta gra dostanie reklamę w Polsce mnie cieszy, bo czuję, że będzie ona dobrym powodem, aby dać zarobić Ubisoft'owi. Oby, bo w tym roku (szczególnie właśnie jesienią) wykosztowałem się na gry strasznie :D Ale po gameplay'ach widzę, że czekają mnie dłuugie godziny, tak jak w przypadku Assassin'a, którego zresztą dalej przechodzę.
 

inteq93

Świeżak
Świeżak
widziałem tą reklame tylko raz, nie zrobiła na mnie zbyt dużego wrażenia... powód? polski dubbing :grumpy:
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Far Cry 3 - reklama telewizyjna

Narzekacie. Mi się podobał dubbing w reklamie. Nie grałem.jeszcze w to, nie znam postaci, ale reklama mnie wciągnęła

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk...
 

Do góry Bottom