1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 3 w produkcji! Nieoficjalnie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Listopad 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pewien pracownik Ubisoftu wyszedł nieco przed szereg i potwierdził, że firma pracuje nad trzecią częścią serii Far Cry.

Na spotkaniu prasowym dotyczącym Avatara Jamesa Camerona przedstawiciel brytyjskiej wersji pisma Official PlayStation Magazine wziął na spytki autora scenariuszy dla gier Ubisoftu, Kevina Shortta. Nie licząc na zbyt wiele, zapytał m.in. o to, czy pracuje on obecnie nad trzecią częścią serii Far Cry. Odpowiedź? "Nie, ja osobiście nie pracuję..."

Far Cry 2

"...Ale wiem, że inni tak - to, co widziałem do tej pory wygląda naprawdę ekscytująco".

Na konkretne informacje jeszcze za wcześnie, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że Far Cry 3 powstaje - podobnie, jak wydana nieco ponad rok temu część druga - na PC, PS3 i Xboksa 360. OPM spekuluje też, że "trójka" będzie oparta na ulepszonej wersji silnika poprzednika (nazwanego Dunia) i może zachować jego miejsce akcji, Afrykę.

Wszystko to powinno się wyjaśnić, kiedy Ubi zdecyduje się oficjalnie ujawnić projekt - może miała to być jedna z niespodzianek grudniowej imprezy Spike Video Game Awards 2009?

Far Cry 3 w produkcji! - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robbie

Robbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    mam nadzieję że będzie lepszy niż 2

4. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Tylko nie afryka, nudne jest to jeżdżenie po tych krzakach i ciągłe strzelanie do asfaltów ;(

5. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    Dwójka to była pomyłka. Właśnie ją kończę. Fajna gra w sumie chociaż na początku dostawałem wścieku jak z każdej strony ktoś do ciebie naparzał.
    Jedyną fajną metodą na pokonywanie odległości w tej grze były autobusy, przynajmniej nie było nudno.

Jeśli 3jka ma być kontynuacja 2jki to lepiej żeby tę grę nazwali inaczej. FarCry był czymś innym i lepiej niech tak pozostanie.

6. binki_2009

binki_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mogli by wrócić do korzeni Wyspy tropikalne jakoś lepiej mi się przyswajają a po za tym przeszedłem Far cry 2 i stwierdzam że już do tej gry nie wracam jest męcząca jak ten upał w tej Afryce !!!

7. davidsindahouse

davidsindahouse Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hamburg/Ulm/Bonn/Cieszyn
    W Far Cry 2 pograłem jakieś 20 minut i gra naprawdę była nudna i gameplay również żenujący, nawet ładna grafika nie pomogła. Miejmy nadzieję, że Ubisoft wyciągnie wnioski.

8. Crysis

Crysis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    mam nadzieje że 3 wyjdzie jak najszybciej , 2 ukonczylem bez problemow i bardzo mi sie podobała . Pozdro

9. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    ahh jak to nieoficjalne info to sobie jeszcze poczekamy na 3 część

10. wojtas74

wojtas74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wałcz
    mi tam 2 strasznie przypadła do gustu 1 zresztą też :p chociaż wkurzało mnie to że ciągle ktoś do mnie nawalał a ja bez problemu ich rozwalałem takie zbędne to .. ale i tak trzeba poczekać na oficialne info ;]

11. Szonkok

Szonkok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    2 to niewypał

12. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Jeśli zlikwidują patrole i odradzanie sie przeciwników będzie miood

13. lisek1983

lisek1983 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tychy
    druga część była by świetna gdyby nie to że sztucznie przeciągali rozgrywkę i przez to gra była nuuudna. Może w trzeciej części wezmą błędy wcześniejszych części pod uwagę

14. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    multiplayer jest świetny a grafika nadal kasuje konkurencję jakością - no i te setki map które można ściągać bez ograniczeń - tego nie ma żadna inna gra
    singiel zrobiony jest na mój gust bez głowy
    aha no i afryka to nie wyspy tropikalne - ja oczekuję zieleni, bieli piasków i błękitu wody :)

15. SweetSmoq :>

SweetSmoq :> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Leszno/Słubice
    tylko zęby w tej tropikalnej wyspie znów nie było miernych potworków :D . wole juz zombie albo coś ;D

16. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz

Dokładnie, jednyna rzecz jaka mnie w tej grze doprowadzała do szału, patrole i ciągłe strzelanie się z nimi,zacząłem pływać łodziami gdzie się dało bo tak było mniej uciążliwie. Powinno być jakoś tak że po likwidacji juz nie wracają albo żeby można było ich np. przekupić zeby zostawiali w spokoju.

17. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra byla fajna no ale jak kazdemu i mi przeszkadzalo to ciagle napotykanie patroli oraz dlugie dojazdy do misji pol afryki przejechac zeby postrzelac hehe

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum