Far Cry 3 - wieloosobowa beta zapowiedziana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ubisoft zapowiedziało, że konsolowe wersje ich nadchodzącego shootera dostaną przedpremierową wersję beta. A pecetowcy? Cóż... Nie.



Betatesty rozpocząć się mają latem, a oferować posiadaczom PlayStation 3 i Xboksów 360 możliwość rozgrywania przez 2 tygodnie pojedynków w trybach sieciowych Far Cry 3. Kilka map, maksymalnie 16 osób na serwerze i 6 klas postaci do wyboru. Pecetowcy znów zazdroszczą... Oh, wait - pecetowcy grają w Diablo III.

Jak dostać się do bety trybu multiplayer Far Cry 3? Ubisoft rozda 500 kluczy za pośrednictwem Facebooka, a kolejne będą rozprowadzane różnymi kanałami, między innymi na Ubi.com, FarCryGame.com, jak również na wielu innych stronach internetowych. Gracze, którzy zgarną kod do bety po polubieniu strony na wspomnianym portalu społecznościowym, otrzymają e-mailem informację zawierającą termin rozpoczęcia testów.

Far Cry 3 w europejskich sklepach zadebiutuje 6 września bieżącego roku na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3

Powyżej przypominam gameplay z trybu multi.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dejm

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to taka alternatywa na MW3, no offence
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dali by otwartą betę, tak przy okazji może by zachęcili niezdecydowanych do zakupu, a tak gry w ciemno nie kupię.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up. Podobnie myślę, miałby to być pierwszy Far Cry w jakiego zagram, przydałaby się możliwość sprawdzenia gry przed zakupem.

To i tak smutne, że dla gracza PCtowego, newsy jak te nie wywołują euforii w stylu "Oo pogram w betę FC3!" tylko "Ee może pogram w betę FC3..." z czego to "może" i tak jest naciągane... No trudno.
 

Dr.Analos

Użytkownik
Użytkownik
Chu.. w **** Ubisoft.....Ta firma upada na ryj .. Jak zagrywają tak :) to pier ich grę na pc :) Pożyczę sobie z torrentów ;)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam jakoś tych beta-testów dostępnych dla graczy nie lubię. Grałem w bete Battlefielda 3 i mnie odtrąciło całkowicie i nie chciałbym żeby powtórzyło się to z Far Cry 3, bo 'dwójka' bardzo mi się podobała. W ogóle ja nie widzę jakoś sensu dodawania multiplayera do tej gry (tak samo w FC2) - nie lepiej jakiś czteroosobowy co-op?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam jakoś tych beta-testów dostępnych dla graczy nie lubię. Grałem w bete Battlefielda 3 i mnie odtrąciło całkowicie i nie chciałbym żeby powtórzyło się to z Far Cry 3, bo 'dwójka' bardzo mi się podobała. W ogóle ja nie widzę jakoś sensu dodawania multiplayera do tej gry (tak samo w FC2) - nie lepiej jakiś czteroosobowy co-op?
Niestety w dzisiejszych grach (Oprócz RPG'ów), multiplayer musi być "wstawiony" obowiązkowo i nie ważne czy robiony na siłę czy dopracowany. Bez multiplayera gry dostają niższe oceny i sprzedaż jest dużo słabsza (Np. Bulletstorm).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom