1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

far cry 3 woła o aktualizacje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Meridius7, Grudzień 31, 2012.

1. Meridius7

Meridius7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam wiem że nie jestem świerzakiem ale tu jest najwięcej przeglądających.Otóż zgrałem i zainstalowałem sobie far cry 3 ale przy uruchomieniu konsola woła o aktualizację, mam lt.2.0. Czy mam zaktualizować przez pendrive? dash:13604

2. Lotnik421 Xbox One

3. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    zainstaluj z pena aktualizacje 2.0.15574.0 i będzie działać. Ja taż mam lt 2.0 i gierka nagrana zwykłą nagrywarką furczy aż miło.

4. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Zainstaluj dasha 16202 ale przez pena, nie przez płytę. Ja tak robiłem i działało. Teraz mam LT 3.0, i uaktualniałem i all działa

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum