Far Cry 3.

toddlockwood

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam problem właśnie tylko z tym tytułem. Zmarnowałem już jakieś 8 płytek i za cholere nie da sie nic zrobić. Ściagałem już z róznych źródeł i różne wersje Club i Complex wiec nie wiem co jest grane. Wersja Club przy przepuszczeniu przez abgx w ogole nie odpowiadała natomiast bez przepuszczenia tylko dało się załączyć na nową grę ale ekran wczytywania sie nie pojawioał tylko od razu bład - przetrzyj plytkę. Wersja Club nie miała weryfikacji na 100% bo przy 50 wywalało. Ściągnołem Complex i proszę weryfikacja na 100% myślę że bedzie śmigać dajee na nową grę i na ekran wczytywania i po 10 sekundach loadingu wyskakuje błąd bym przetarł miekką ściereczką. Rozmiar obu obrazów to 8 534 030 KB. Taki ma być? Co radzicie co robić?
Jakieś propozycje?
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
Na jakiej płycie nagrałeś? Ihasem czy zwykłą nagrywarką?
 

maczosito

Banned
ja radzę kup oryginał (na szczęście w raz z premierą nowego xbox skończy się piracenie )
 

luras

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Far Cry 3.

Na wszystko jest sposób:-D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

toddlockwood

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Far Cry 3.

Nagrywalem ihasem no omegach ktore mnie nigdy nie zawiodly.

Zanim sie kupi orginal to warto sprawdzic co i jak - kota w worku sie nie kupuje.
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj na verbatim.U mnie chodzi bez problemu.
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
U mnie tak samo więc widocznie wina płyty. Omega ostatnio jakieś gówno wypuściła bo też kilka miałem i zmieniłem na Esperanzy.
 

Do góry Bottom