1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far cry 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toddlockwood, Styczeń 18, 2013.

1. toddlockwood

toddlockwood Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Czy ktos jest w stanie mi powiedziecv gdzie moze tkwic przyczyna jak wypalam wszystkie gry i wszstko weryfikuje sie na 100% i wszystko działa. a far cry 3 pomimo 9 prób, nerwów i piany przechodzi weryfikację na 100% ale gra woła o ścierkę w momencie pierwszego loadingu do gry co wiecej tylko tego ścierwa nieda sie zainstalować a nawet najbardziej zarabane zajechane i porysowane płyty z przed 3 lat sie instaluja bez problemu?
    Dopiero gdy wyłaczyłem OPC przeszedł farcry3 wersja CLUB (przy wersji Complex ten sam błąd) weryfikacje. JAk wy którym to chodzi to nagraliscie? bo mnie juz krew zalewa a poradnik jak nagrać grę z LT2 znam na pamięć.

Poleć forum