1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far cry 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maciejka85, Luty 27, 2013.

1. Maciejka85

Maciejka85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Far Cry 3 ... hejka gram w ta gierte juz kilka misjii i drazni mnie pewien szczegol mianowicie... zawsze mam do dyspozycji tylko jedna bron oprocz granata czy molotwa, nie wiem dlaczego strasznie mnie to wpienia bo nawet jesli kupie bron to musze ja wstawic w miejsce tej ktora juz mam czyli w rezultacie mam zawsze jedna:/ ałaaaaaaa
    Pomocy moze jakas podpowiedz od was ....!!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    musisz sobie zrobić ze skóry zwierzaka dodatkowe uchyty na broń czy cos takiego, wtedy będziesz miał więcej slotów na broń

1 osoba to lubi.
  4. Maciejka85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    yhymm .. Spoko rozumiem nie ma zbytniej filozofii zeby taki uchwyt zrobic ..????

5. czarnuchyo

czarnuchyo Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Zabijając np jelenia, skalpujac go wchodzisz w menu /start/ bierzesz wykonaj przedmiot i tyle

1 osoba to lubi.
  6. Maciejka85

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Spoko Dzieki

Poleć forum