1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

far cry 3

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez saju1906, Wrzesień 20, 2013.

1. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Słuchajcie mam taki pewien problem z Far Cry 3 na lt 3.0.
    Pobrałem sobie tę grę z torrentów na lt3.0 region free. Wypaliłem zwykłą nagrywarką na płytach verbatim o dziwo gra wypaliła się w 100%
    to po wrzuceniu płytki (overtake) płyta wgl. nie zaskakuje (tak jak by jej nie było), więc nagrałem przez truncate gra również wypaliła się w 100% po wrzuceniu płyty do xbox'a gra zaskoczyła za drugim razem z komunikatem "Przetrzyj płytę ściereczką" po czym kliknąłem "ok" a następnie "wczytaj grę jeszcze raz." wszystko ładnie szło do pierwszego "wczytywanie" ponieważ tam gra się zawiesiła i nic się nie dało zrobić, od tamtej pory konsola wgl. nie widzi tej płyty.
    Czy ktoś wie o co może chodzić? wszystko było nagrywane zgodnie z tym poradnikiem: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/.

Edit:A czy to może być spowodowane tym, że mam najnowszego dash'a?
    INFO O PLIKU:

REGION FREE
    LT+3.0
    Dashboard: 15574
    Język: Polski (napisy)

2. Lotnik421 Xbox One

3. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dobra temat do zamknięcia, na odpowiedź bym się nie doczekał więc na innym forum sprawdziłem.
    Dla potrzebujących odpowiedzi na podobne pytanie:
    Miałem spoof napędu przez co gry xgd3 (np. Far cry 3) nie pójdą więc grać mogę tylko w xgd2.

Poleć forum