1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far cry 3

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez swiezak, Sierpień 19, 2014.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Mam problem,otóż mój kumpel rok temu założył konto i kupił na nim far cry 3 (kupił msp).
    Teraz chciałem sobie w niego pograć ,tak więc próbuje ściągnąć profil ,jednakże po wpisaniu hasła i emailu ładuje się chwile kółeczko i nagle wyskakuj error :
    "błąd danych uwierzytelniających,przejdź na stronę account.live.com"
    Gdy chce zalogować się na to konto na xbox.com wyskakuje,że nieprawidłowe hasło,ale jak wpisuje te hasło na xboxie to nie pokazuje ,że jest nieprawidłowe.
    Sprawdziłem to i jak wpisałem inne hasło na xboxie to wykuje komunikat o nieprawidłowym haśle.

Info orso // Nazwa tematu nie opisuje problemu, ort, refresh. WARN

2. Lotnik421 Xbox One

3. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po pierwsze nazwa tematu nie opisuje problemu. Po drugie to nie giełda aby odświeżać. Po trzecie jeżeli pojawia się jakikolwiek problem z hasłem to uruchom procedurę odzyskiwania, a następnie zmień hasło. Jeżeli problem będzie nadal występował zarówno na konsoli jak i przez www skontaktuj się z supportem M$

1 osoba to lubi.

Poleć forum