1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 4 Dane Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Młody Raperek, Grudzień 5, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!

Mam taki problem , podczas uruchamiania gry Far Cry 4 na Xbox-ie prosi o instalacje jakiś tam danych bodajże 3,7GB . No to w porządku akceptuje to i z tego względu że nie mam dysku w konsoli instaluje te pliki na pen-drive 8GB , instaluje może z 10% i wyskakuje błąd . Czy mógł by mi ktoś coś poradzić co zrobić z tym fantem ? Dodam, że pen-drive przystosowany pod konsole pokazuje 6,9GB wolnego więc jest OK , natomiast całej gry nie nagram bo jest to niemożliwe na takim małym pen-drive, pamięć podręczna czyściłem .Albo mógł by ktoś wrzucić na jakiś serwer właśnie te pliki co gra zapisuje na pen-drive zgrał bym je sobie wtedy prze komputer za pomocą aplikacji Horizon i było by po problemie :)

Z góry dzięki za pomoc i zainteresowanie się tematem :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    45
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Zwolnij miejsce na dysku inaczej tego nie przeskoczysz, prawdopodobnie są to pliki które musza być zainstalowane w tym samym miejscu co gra czyli pendrive odpada. Jeżeli wywala Ci że dalej nie da rady to znaczy że te pliki są składnią która musi być zapisana tam gdzie cała gra(instalka).Jeżeli nie masz dysku w Xbox-ie to będziesz musiał zakupić.Jeżeli się mylę to przepraszam.

4. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale pen-driva mam całego pustego :p i dodatki do innych gier itp normalnie się instalowały na nim a tutaj te dane od gry nie . A nie możliwe żeby producent wymyślił sobie to w ten sposób , ze aby zagrać , trzeba całą grę instalować na dysku , rozumiem jakieś pliki dodatkowe czy tekstury ale konieczność instalowania całej gry ? Ponawiam prośbę o te pliki ,bo podejrzewam że to rozwiązało by problem :)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A nie wpadałeś na pomysł że potrzebny jest HDD a nie pendrive?
    Może ten content wymaga dysku twardego?

6. Młody Raperek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Do zamknięcia !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum