1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 4 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 14, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    gram dłuższą chwilkę, przeszedłem pierwszy akt.
    powiem krótko, jest to nowa wersja far cry 3 i tyle w temacie.

Jak na razie fabuła jest kiepska (chcesz pochować prochy matki a tu nagle jebs - wpadasz na tyrana i po angielsku się wymykasz z jego posiadłości).
    Bardzo denerwująca jest praca kamery: sprawdzałem na 3 różnych padach i na każdym jest to samo, kamera nie zawsze się 'słucha', czasem przy ruchu analoga jest opóźnienie w grze co jest mocno irytujące (chyba że mam już tak zjechane pady że na każdym działa tak samo - w co mocno wątpię).

początek gry więc na razie oceniam tytuł na 6/10

4. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja daje 8/10 powodów jest naprawdę wiele np zakręcona fabula i dobry far cry tytuł na który się nie traci czasu. Pograłem dłuższa chwile i polecam zobaczyć i pograć tą grę. Więcej nie chce zdradzać tylko grafika jak w 3 to minus.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ja też jak najbardziej polecam, bo to świetna gra. Pagan Min to typowy bandzior bez skrupułów udający strasznie miłego faceta. Jednym słowem - psychopata.
    Jak zwykle przy tej serii jest masę rzeczy do robienia i gra nie pozwala się nudzić.

1 osoba to lubi.
  6. akaeld

akaeld Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    adasku jest możliwość, przynajmniej w wersji imars. Wyrzuć pliki sound_*.dat wszystkie prócz english. Było tam chyba sound_brazilian.dat , french , spanish i mexican. Później w ustawieniach gry już sobie można wybrać polski.

Moim zdaniem gra na mocne 7/10, fabuła słabsza, grafika taka sama jak w FC3. Grywalność jak w FC3, ogólnie jeśli komuś podobała się trójka to na czwórce nie powinien się rozczarować, kawał solidnej przygody w ciekawym świecie. Fabuła aż tak słaba nie jest.. to trójka postawiła poprzeczkę tak wysoko, że w tej odsłonie cieżko było powtórzyć sukces ;)
    Tak czy owak dla mnie w tym roku ta gra jest w top 3 :)

7. yai

yai Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak wyżej napisali koledzy - nie ma dużego skoku od far cry 3, ale jeżeli ktoś wczuł się w trójeczkę to nei będzie zawiedziony w czwartej części. Nawet mi nawyk został i powybijałem najpierw pełno zwierzaków by ulepszyć ekwipunek, dziwi mnie to, że teraz mało broni będzie miało tłumik. Ale chodzę z łukiem i jest fajnie :) Co mnie dziwi, że nosorożca potraktowałem 3 razy granatem, a ten dalej wesoło sobie hasał.
    Soundtrack, jak zwykle na plus :) Graficznie identycznie co FC3. Miodoność 10/10.

8. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Można stwierdzić że taki Far Cry 3 tylko inni bohaterowie i inne otoczenie, ale nie jest źle. Ogólnie gierka wymiata :>

9. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Gra przyjemna tak jak "3" ale w wersja na x360 ma dwa duże minusy, po pierwsze grafika jest tak jakby trochę gorsza niż w Far Cry 3.. po 2 gra chodzi chyba w 22-23fps co mnie bardzo irytuje

10. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    U mnie gra chodzi płynnie, ani razu mi nie przycieło, a grafika jest cudna.

11. emilo123

emilo123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Odpal sobie najpierw Śródziemie Cień Mordoru, a potem nowego FarCry'a i gwarantuje Ci, że na grafe narzekać nie będziesz :p

12. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Grafika jest znosna ale wczytywanie tekstur i cieni przed nosem to kpina i lenistwo twórców(w trzeciej części tego nie bylo) , momentami są duże spadki fps i nie tylko ja tak mam.. Podsumowanie ubi$oft nie umie optymalizować gier i najlepszym przykładem jest far cry 4 na stare konsole i każdy assassin's creed

13. Marek007

Marek007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Far Cry 3 w nowej lokacji. Kyrat podoba mi się nawet bardziej, bo jest w przeciwieństwie do wysp z poprzedniej części dużo bardziej zróżnicowany. I o ile różne dżungle w grach spotyka się dość często, tak regionu Himalajów nie. Poza tym praktycznie bez zmian, przy czym co ważne nie czuć jeszcze zmęczenia materiału jak choćby w Assassin's Creed. Przy trójce bawiłem się bardzo dobrze i tutaj jest tak samo.

14. RobbieR

RobbieR Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jestem szczerze usatysfakcjonowany FC4. W porównaniu do FC3 wiele się nie zmieniło - może to i dobrze bo FC3 było świetne.
    Jestem bardzo ciekaw jak FC4 będzie się prezentowało na XOne i PS4 - sądzę że różnica będzie podobna jak w przypadku GTA 5.
    Ogólnie polecam grę bo klimat jaki jest w FC4 jest wart tych dwóch stówek.

15. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Wytłumacz czemu ja tak nie mam? Ani jedna textura czy cień mi się niedoładowywały........ Grafika jest cudna tak jak pisałem. Gra na pewno nie chodzi w 22-23 FPS'ach tylko w 30 FPS'ach i się nie tnie, ani nie laguje, ani nic. (Gram z HDD). Podaj mi przykład u innych osób gdzie ten problem występuje.... Nie wprowadzaj ludzi w bład. :D

16. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Tu nie chodzi o niedoladowanie się tekstur tylko o to że się wczytuja przed postacią, Widziałem wiele komentarzy na YouTube, ppe i innych portalach i wiele ludzi ma ten sam "problem" co ja, więc nie wiem czego to wina może tego że już się przyzwyczaiłem do płynności na nowej konsoli nie wiem w każdym bądź razie u mnie gra nie chodzi płynie a tekstury i zwłaszcza cienie wczytuja się przed nosem, na nowej generacji nie ma tego problemu ale nie będę płacił 230 zł za grę która przejdę i nic dalej a potem stracę 80 zł bo ceny używanych gier na one są śmiesznie niskie

17. Apocalypto

Apocalypto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z Piwnicy
    Dałbym takie sobie 7 do fabuły nic nie mam grafa ładna,ani razu mi nie przycięło,jedynie wczytywanie liści na drzewach trochę zrypane przemieszczając się liście z drzewem nie przechodzą płynnie tylko widać jak się rozmazują i po chwili znikają.Trochę się zdenerwowałem jak po przejściu pierwszego aktu miałem od groma odkrytych znajdziek,skór zwierząt,odblokowanych ukrytych miejsc,pokupowanych broni.Włączyłem na drugi dzień gre i ciśnienie w górę akt pierwszy ukończony ale wszystko co miałem łącznie z pieniędzmi poznikało.

18. Mercury84

Mercury84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Potwierdzam, według mnie grafa i płynność lepsza nic w FC3,nawet V sync trzyma się kupy ☺

19. emilo123

emilo123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Nowy FarCry jest zdecydowanie powrotem do korzeni czyli poprzedniej części, która była świetna. Mnogość czynności, misji, zbierania, polowania, jeżdżenia, pływania i nurkowania, latania dosłownie kupa świetnej zabawy ale po kolei. Grafika jest ok, fakt może ciut gorsza niż FC3, ale nie jest tak rażąca jak w niektórych nowych produkcjach na starego xboxa. Wprowadzono fajne rozwiązania mianowicie można wezwać towarzysza do pomocy w walce, dodano mini helikopter co bardzo ułatwia podróż, dodano system wspinaczki niby prosty i nie skomplikowany, ale dla mnie całkiem niezły. To co na plus to na pewno crafting znany z FC3, umiejętności w tym jazda na słoniu :) Minusem dla mnie są modyfikacje danych broni. Chodzi o to, że nie możemy mieć wszystkich ulepszeń dla danej pukawki na raz tylko jedno np. tylko tłumik lub tylko celownik, więc kiepsko. Fakt są bronie specjalne, które odblokowujemy robiąc jakieś akcje lub misje i mają one kilka ulepszeń na raz ale to nie to samo. Zresztą dużo pukawek nie ma możliwości montażu tłumika, co z automatu nie daje nam pełnych możliwości skrytobójstwa. Mamy łuk, ale szczerze wolałbym dobrą snajperke z tłumikiem i ulepszoną lunetą no ale cóż... Poza tym same plusy. Fabuła i główny przeciwnik znowu na wysokim poziomie, aż chce się grać i poznawać świat. Mam na liczniku już około 30 godz, a dosłownie kilka misji wątku głównego. Lubię spędzać czas oglądając otaczający świat np. zobaczyłem sytuację gdzie idący sobie drogą kupiec został zaatakowany przez tygrysa :) albo atakujące nas orły, węże to jest mega klimatyczne. Sam widok przechodzących obok słoni w puszczy jest niesamowity :)

Podsumowując:
    Plusy:
    - klimat
    - fabuła
    - grywalność
    - mnogość akcji
    - swoboda
    - pojazdy, zwierzęta, ogólnie żyjący świat
    - filmowe postrzeganie świata np. patrząc pod nogi widzimy je, a nie każdy fpp tak ma :)

Minusy:
    - modyfikacje broni
    - grafika mogłaby być ciut lepsza

Ogólna ocena: 10/10

Polecam wszystkim :)

2 użytkowników lubi ten post.
  20. Gontar

Gontar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Multi tez jest mega :). Szczególnie maski demona :D ja tez mam spadki fps nie wiem czy to przez konsole czy może przez np. Wysoki input lag TV albo internet ?

21. joix1

joix1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    Jeżeli chodzi o bron co kolega wyżej napisał to wlasnie dobrze ze az tak mocno ich nie można modyfikować bo w FC3 miałem snajperkę i luneta i tłumikiem wybijałem cale wioski przy pomocy tego i po pewnym czasie staje sie to mega nudne dlatego dobry łuk i troche pomyślunku akcja toczy sie wyśmienicie wtedy :]

Wczytywanie...

Poleć forum