1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far.Cry.4 oraz LT3.0 problem

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez penki, Styczeń 4, 2015.

1. penki

penki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam

Panowie szukam pomocy ponieważ mam grę Far.Cry.4.2014.XBOX360-COMPLEX nagrałem Ihasem jak zawsze wszystkie gry lecz tu wystąpił problem. Gdy chce odpalić grę wyskakuje komunikat " Dysk nieobsługiwany". Gra instaluje się w 100% lecz cały czas wywala w/w problem. Próbowałem z pamięcią podręczną czyściłem i nadal nic. Mam fata i LT3.0 oraz najnowszy Dash pobrany netem. Co jest przyczyną że gra nie odpala proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Płyte przepuściles w abgx-ie ?

4. goltop1

goltop1 Świeżak Świeżak