1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 4 Podnoszenie ciał

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez lolekw660i, Listopad 25, 2014.

1. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Witam wszystkich użytkowników.
    Mam problem z far cry'jem 4, a mianowicie chodzi mi o to, że nie mogę podnosić ciał i ich przenosić. Jak podejdę do ciała to pisze, że mam przytrzymać RS(czyli prawy analog) i gdy go przytrzymuje to nic sie nie dzieje a jak go puszczam to pojawia się malutki kawałeczek tak jakby ładował ten pasek. Mam misje, że mam podnieść typa i go przenieść na zewnątrz i nie moge wykonać tej misji :/ Próbowałem nawet zrestartować grę ale to bezskuteczne działanie. Macie jakieś pomysły ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    analog musisz przytrzymać, być może masz pada do wymiany
    gra oryginalna czy RGH/LT ?

4. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Gra na rgh. W opcjach znalazłem zmianę ustawień dla leworęcznych wziąłem to zadziałało i trzymałem typka na barku i zmieniłem ustawienia dla praworęcznych i wcisnąłem analog prawy ten co niby nie działa i go zrzucił z siebie :D Dziwne troche aby tylko podnieść nie mógł :D może jakiś błąd gry czy coś :D

Wczytywanie...

Poleć forum