1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 4 RESET PADA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez camel1010, Grudzień 3, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. camel1010

camel1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam strasznie irytujący problem który występuje tylko podczas gry w Far Cry 4.
    Mianowicie podczas ataku zwierząt samoczynnie wyłącza się pad, przez co jestem wystawiony na ich atak i jeżeli nie zdążę włączyć go to najzwyczajniej w świecie mnie zabijają.
    Czy ktoś ma podobny problem?
    Konsola jest podpięta do internetu więc oprogramowanie jest aktualne.
    Sama gra od czasu premiery miała już dwie aktualizacje. (Może w nich tkwi problem?)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Ja mam identycznie i to na pewno nie jest problem z gra tylko z konsolą z tego co wiem to robia to na gwarancji. Ja to olewam bo dzieje mi sie tak sporadycznie

4. camel1010

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziwne. Z konsolą nigdy nie było problemu a mam ją od 2010. I problem występuję tylko i wyłącznie z tą grą. Na innych padach jest tak samo.

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    A może akurat w momencie ataku pad dosc mocno wibruje? Jezeli tak to polecam albo włożyć miedzy styki a baterie kawalek folii aluminiowej albo delikatnie podgiac blaszki zeby koszyczek mocniej trzymał baterie.

6. camel1010

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wydaje mi się że to nie kwestia Pada ponieważ pad jest nowy (a na starych jest to samo). Wyłączenie wibracji nie rozwiązuje problemu. A z tymi blaszkami to już oklepany temat i robiłem tak z każdymi swoimi padami. Nawet przy mocnym szarpnięciu padem czy nawet upadku pod się nie rozłącza.
    Może spróbuje usunąć aktualizacje bo wydaje mi się, że na początku nie było takiego problemu.
    U mnie problem nie jest sporadyczny tylko notoryczny więc będę jeszcze kombinował.
    Na razie dzięki za Twoje sugestie.

Problem rozwiązany. Przyczyną były spracowane akumulatorki. Niby oczywista rzecz, którą należało by sprawdzić w tym wypadku no ale zrobiłem to dopiero teraz.
    Temat do zamknięcia.

Alert Edytuj posty nie pisz posta pod postem //baton

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 2, 2015
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum