1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

far cry 4 stranznice

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Masownik20, Grudzień 10, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    siemka
    jak to jest w tej 4 czesci, w 3 straznice byly oznaczone na mapie ( nazywalo sie to chyba obozy) i tez bylo z oddali widac dym palacego sie ogniska.. w 4 widze czasem w oddali dym ale na mapie nie mam zadncyh straznic a w grze jest ich 24 z tego co widzialem

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz trochę ruszyć fabułę żebyś mógł przejmować dalsze strażnice. Dzwonnice pozdobywaj te które masz, bo one odblokowują obszar na mapie no i niestety trzeba liznąć trochę fabuły :)

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Ok czyli potem normalnie oznaczone będą na mapie? Bo mam 2 dzwonnice odblokowane jestem na poczatku fabuły gdzie byl nalot na moja wioske pozniej musialem odbic zakladnikow i zaatakowac wlasnie straznice... i rozumiem ze to jeszcze nie ten czas fabuły gdzie straznice beda pooznaczane na mapie?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak, musisz iść z fabułą i będziesz miał nowe pozycje na mapie, zawitaj także do sklepu i tam kupuj zestawy map z sekretami Kyriatu, tam może też się ujawniają strażnice i dzwonnice. Ja jestem w połowie gry - 46% :D

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    aha czyli generalnie stranzice sie ujawniaja identycznie jak w 4 same na mapie?

7. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Graj, nie marudź. Pojawią Ci się. Nie ma samego przejmowania strażnic i dzwonnic ;) Graj fabułę to będziesz miał. Nie jestem pewna czy wraz z kupowaniem map to się pojawia. Po prostu co mi się pojawiło na mapie to sobie przejęłam i tyle :p

Poleć forum