1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry 4 + Valley of the Yetis PROBLEM, proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bocius, Maj 3, 2016.

1. bocius

bocius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry
    Mam nadzieję że nie powtarzam tematu, nie znalazłem podobnego na forum.

Mój problem wygląda następująco - mam far cry'a 4 przekonwertowanego przez Xbox Image Browser bądź też ISO2GOD. Po wgraniu DLC valley of the Yettis poprzez program Horizon (na pewno zrobiłem coś źle, pierwszy raz wgrywam DLC przez ten program, wcześniej sama gra działała) na osobnego pendrive'a fc4 przestała mi się odpalać. Po odłączeniu pena z DLC VotY dalej występuje ten sam problem i wyświetla się komunikat że konsola nie może przeczytać dysku (przetrzyj szmatką i takie tam)
    Czy byłby ktoś tak uprzejmy i znalazł chwilę czasu żeby mi to wytłumaczyć.

Z góry dziękuję
    bociuś

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek Jóźwiak

Piotrek Jóźwiak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    110
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Wałbrzych
    A po co przez horizona? Z tego co pamiętam dodatki wgrywało się do folderu 00000000000/i ciąg cyfr/liter danej gry i tam folder 000000.

4. bocius

bocius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, ogarnąłem to, tyle tylko że tak jak napisałem powyżej far cry mi nie odpala od czasu jak powrzucałem na dysk zewnętrzny do folderu gdzie mam gry DLC i pliki TU.
    Wie ktoś może o co chodzi. Próbowałem czyścić pamięć podręczna (nie wiem czy dobrze, nie było żadnego paska postepu tylko przez sekundę się wyczyściło, chyba) ale dalej jest ten sam błąd, gra jest zrobiona Image browserem, wcześniej była ISO2GOD i potrafiła się zawiesić.
    Grę przerabiałem ponownie i nagrywałem jeszcze raz na dysk, ale po akcji z dlc cały czas mam ten problem.
    Bardzo proszę o pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum