1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Far Cry Online, Anno Online, Splinter Cell Online, czyli Ubisoft rejestruje domeny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Pod koniec czerwca francuska firma „zaklepała” garść kolejnych domen. Ich nazwy mogą wskazywać, że Ubisoft wysmaża zorientowane na sieciową zabawę gry z takich serii, jak Splinter Cell i Rainbow Six.

Oczywiście do tego typu informacji należy podchodzić z odpowiednio dużym dystansem, wszak bardzo możliwe, że Ubisoft po prostu na zapas zastrzega najbardziej korzystne adresy dla swoich marek. Z drugiej strony nierzadko się już zdarzało, że domena „zapowiedziała” zbliżającą się premierę produkcji o takiej samej nazwie – a przyznacie, że takie tytuły, jak Far Cry Online, Splinter Cell Online czy też Anno Online brzmią nad wyraz intrygująco. Odnotujmy przy tym, że poniższe adresy zostały zarejestrowane 27 czerwca tego roku (część odnowiono, część jest zupełnie nowa).

AnnoOnline.com
    BlazingAngelsOnline.com
    FarCryOnline.com
    LapinsCretinsOnline.com
    RainbowSixOnline.com
    RabbidsOnline.com
    RavingRabbidsOnline.com
    RaymanOnline.com
    RocksmithOnline.com
    SplinterCellOnline.com
    WatchdogsOnline.com
    YourShapeOnline.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. Gry F2P z reguły ssają pałkę, ze względu na nie zbalansowany system mikropłatności (albo dana broń lub przedmiot daje zbyt dużą przewagę na polu bitwy, albo bez dodatkowych opłat po prostu nie pogra się komfortowo)
    2. Infrastruktura sieciowa gier od Ubisoftu pozostawia wiele do życzenia, matchmaking w ich grach to jakaś kpina, doświadczyłem to na AC Brotherhood, Revelations i najnowszym Ghost Reconie.

2 użytkowników lubi ten post.
  4. patrykUS

patrykUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kętrzyn
    W zasadzie Ghost Recon nic się nie zmienił od beta testów... I ja się na to nabrałem...
    Wrażenie mam jakby tej firmie nie zależało już na jakości gier, a na zarobku czyli identyczna sytuacja co teraz jest z EA. Olali po całości Ghost Recona na którego czekałem, mam wrażenie, że gram dalej w bete tylko, że z singlem i kilkoma mapami do multi :/ Dla mnie ta firma już nie istnieje.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum