1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Far Cry Primal oficjalnie! Znamy datę premiery, mamy zwiastun i szczegóły!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Ubisoft w końcu opublikował informacje oraz materiały z Far Cry Primal. Zapowiedź trwała równo 24 godziny i wynudziła dosłownie wszystkich. Na szczęście nie musimy więcej czekać!

Stało się! Możemy oficjalnie powitać Far Cry Primal. Tytuł zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One 23 lutego 2016 roku. Jest to bardzo gorąca data!

Posiadacze PC-tów muszą uzbroić się w trochę cierpliwości, ponieważ gra ma wskoczyć na komputery osobiste w marcu.

Twórcy opisują swoje dzieło jako „kolejny, ekscytujący rozdział w serii Far Cry”. Jest to pełnoprawna opowieść, którą nie powinniśmy łączyć z poprzednimi przygodami. Możemy w tej sytuacji oczekiwać wielkiej historii – nie będzie to zwykły spin-off.

Opowieść została umiejscowiona 10 tysięcy lat przed naszą erą. Głównym bohaterem został myśliwy o imieniu Takaar, który będzie zwiedzał ogromne tereny i tworzył najróżniejsze bronie. Oczywiście nie możemy spodziewać się jakichkolwiek mechanicznych pojazdów oraz broni palnej.

rasomaso, gamesxpl i Ginterinho lubią to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Far Cry 3 był taki sobie, F4 to kopiuj>wklej z dodatkami i o wiele gorszą fabułą, to jako tako mym zdaniem jest chyba najlepsze z tych dwóch. Może teraz będzie to mniej "napier###" gra.

4. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie ma co zwiastun dobry. Okładka rzucająca się w oczy - bardzo fajna. Ciekawe jak tam z fabułą i ogólnie z rozgrywką. Jak będzie na wysokim poziomie to nie zaprzeczam, że kupię :)

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    UGA BUGA HE !! No nie powiem że jest to coś nowego taki powiew świeżości dla serii albo cofniecie się w czasie czas pokaże cy będzie to hit czy klapa jak Far Cry 2

7. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Co prawda zacząłem przygodę z Far Cry od części 4, która mi się podobała mam nadzieję że kolejna część też będzie ciekawa.

8. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Dla mnie najlepszy był i jest Far Cry 1 - jak tą grę zobaczyłem to mi kapcie spadły a teraz nowe części są dla mnie nudne. Owszem na początku OK, ale później mnie nudzą, niestety.

9. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    207
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mi się podoba.Biorę na premierę. FC3 i FC4 też the best.

10. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Szczerze nie spodziewałem się po po Far Cry takiej zmiany stawiałem raczej że ta seria będzie się rozwijała jak AC a tu proszę coś świeżego od Ubisoft'u

Wczytywanie...

Poleć forum