1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Faszystowskie auto w FORZA 2 - SKANDAL !!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez mateusz_gosc, Czerwiec 21, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    ostatnio pograłem trochę w Forza 2 i wszedłem na aukcje ... co zobaczyłem ? a no faszystowskie auto :/ jak to zobaczyłem to myślałem że o mało zawału nie dostane :/ to jakiś SKANDAL ! za takie coś powinny dac temu gościowi bana ..

nie było by nic w tym złego gdyby nie to że faszyści wymordowali więszkośc mojej rodziny ... naszczęście dziadek uciekł z obozu koncentracyjnego .... zresztą nie tylko w mojej rodzinie tak było bo chyba wiadomo że Was też to dotyczy.

tak więc macie jakiś pomysł gdzie mam napisac ... może do microsoftu ? żeby dali temu gosciowi bana z miejsca ... bo dają bana za słowo GAY w nicku więc czemu by nie dali bana temu idiocie .

Fotki robione przezemnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Faszystowskie auto w FORZA 2 - SKANDAL !!

Zgłoś do Microsoft, masz w opcjach zgłoś złamanie regulaminu napisz po ENG i wyślij bana dostanie na 100% głupi CH**!!! J**** Niemców!!!

4. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

To taką skórkę można sobie ustawić w standardzie czy jakoś inaczej ? Bo skoro w standardzie to Ci twórcy FORZY to jakieś poj#$%

5. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

@przeo
    gdzie mam tą opcje ?

@laska
    gosciu po prostu skopiował rysunki z PC ... w FORZA 2 możesz sobie dawac fotki nawet swoje ...

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop

Nie faszystowskie auto,tylko jak już to nazistowskie.
    Faszyzm odnosi sie do Włoch przede wszystkim.

7. przeo_91

przeo_91 Guest

jak masz jego profil, naciskasz i wiem że w gdzieś jest "zgłoś naruszenie regulaminu usługi Xbox Live" wiem bo sam kiedyś "doniosłem" na gościa który nie za dobrze się do innych odnosił!

A możesz też maila do M$ wysłać z jego nickiem z XL oni już sobie poradzą, dodaj jeszcze te fotki.

8. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Zgłosić i żeby chu**** dali bana na wszystko co się da !!!

Skandal ale w Niemczech jeszcze żyje pokolenie Hitlerowców :mad:

9. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

1. Ochłoń
    2. Mówisz, że faszyści wymordowali twoją rodzinę? Co oni robili we Włoszech w 1 połowie XXw. ? I co to ma wspólnego z tym samochodem?
    3. Chyba nikt nie każe Ci tego samochodu kupować. Więc w czym tkwi problem? Jakby był on czerwony z sierpem i młotem na masce też byś tak płakał?
    4. Świetnie Cie rozumiem. Mój dziadek zginął w Auschwitz. Spadł z wieżyczki.

Do ERNO: Zależy co masz na myśli mówiąc pokolenie Hitlerowców. Jeżeli masz na myśli neonazistów to w Niemczech jest ich mało, w porównaniu do UK, USA, Rosji, Ukrainy, Serbii czy Polski.

88

10. mateusz_gosc

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

jak zawsze znajdzie się 1 debil .... któremu to nie przeszkadza i może byłbyś happy jak byś jeździł z hitlerowcami i ich wymalowanymi autami.

11. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Dla mnie to oryginalny pomysł na auto.. a znaki nazistowskie są nie tylko na tym samochodzie ale znalazł byś je w wielu innych miejscach

Za każdym razem się tak oburzasz?
    No to coś nie tak by było z Tobą

Dadzą mu bana to dadzą.. a jak nie to możesz sobie zrobić auto anty-nazistowskie :)

12. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Może i tak, co Cię to obchodzi? Nie wiem. Tak samo jak nie wiem co Ci przeszkadza, że ktoś sobie tak auto wymalował. Nie pasi? Nie kupuj. W ostateczności wyłącz Forze i jej nie włączaj. Pograj w Grida :D

PS Pomijam fakt, że absolutnie nie wiesz o czym mówisz

13. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Jestem niejako obyty z ta tematyka,wiec...
    Będąc w 100% uczciwym,nie sposób użytkownikowi Majcher nie przyznać racji,(poza pkt 1. i 4.),w szczególności do postscriptum.

Studiuje to co studiuje,i na moje oko na uparetgo bedzie mozna dac gosciowi bana,ale z drugiej strony nie jest to propagowanie tresci zabroninych.
    Ten samochod to wizja artystyczna użytkownika, a to zwykle bywa ciezki orzech do zgryzienia jesli chce sie udowodnic cos komus.
    Bana gosc raczej dostanie,ale żaden sad nie skzalby go za to(a polski KK przewiduje kare za podobnego typu akcje)

14. basa

basa Guest

No ja bym nie byl szczesliwy zwlaszcza jakbym musial dublowac takiego w wyscigu Le Mans na extreme. Na szczescie w Forzie takiego wyscigu nie ma , na nie szczescie sa samochody z namalowanymi sfastykami.

15. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Wy mu tego chyba nigdy nie zapomnicie :)

16. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

misiek8 - Na 100% sąd by go skazał, a przynajmniej jakąś kare wlepił. W USA jakiś koleś powiedział do kolegi "ty zobacz, ten koleś ma nos jak, żyd" i dostał wyrok za "namawianie no nienawiści na tle rasowym lub narodowościowym". O LANIE STUARCIE i jego śmierci sfingowanej przez MI6 juz nawet nie wspominam, bo nie chce profanować jego nazwiska, mówiąc o nim mateuszowi_gościowi. Choć jakby Lan Stuart dowiedział się że mówię o nim kolesiowi który dubluje rywali w Le Mans na extreme na pewno poczuł by się zaszczycony.

17. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Ja mowie o polskim sadzie.Ja od biedy orientuje sie w systemie prawa stanowionego,common law niezbyt ogarniam(USA).Ale w USA z byle czym mozna leciec do sadu i sie wygra.

18. Oliie

Oliie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

swoją drogą to mały offtop ale skąd on skombinował te znaczki? Oryginalnie w fm2 ich chyba nie ma.

19. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź

HEHE rozstrzelać hitlerowca jednego na szubienice z nim ale to JUŻ!! jest wyraźnie napisane w regulaminie że auto nie moze obrażać innych użytkowników a ten samochód OBRAŻA jakby mi hitlerowcy kogoś odebrali też bym się wkur*** i koniec.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum