1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fat lt 3.0 a rgh lub jtag?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 2fat4you, Czerwiec 17, 2012.

1. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam xa z 2009 roku w wersji elit wgrane lt3,0 dash najnowszy i moje pytanie czy mogę wgrać na ta konsole rgh baz jtag?
    Głownie po to żeby wgrać ping patch żeby grac bez problemu na xlinku. I jeszcze jedno czy muszę na nowo nagrywać wszystkie gry czy mogę zostawić tak jak teraz są nagrane i będą działać tak jak zawsze czyli płytka do napędu i gra z dysku. I jeżeli da się wgrac te rgh lub jtag to gdzie znajdę w pobliżu opola magika od tego;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak masz dash 7371 lub niższy i datę produkcji niższa jak czerwiec 2009 - robisz JTAG.
    Jak masz dash wyższy jak 7371 i niższy jak 14717 - robisz RGH.
    Jak masz dash 14717 lub 14719 - robisz RGH 2.0.
    Jak masz dash wyższych jak 14719 - nie zrobisz nic.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. 2fat4you

2fat4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mam dash14719 czyli rgh 2,0 a powiedz mi co z płytkami? a data produkcji 2009 wrzesień

Wczytywanie...

Poleć forum