1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fatal Crash error:(((

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vafelex, Wrzesień 19, 2013.

1. Vafelex

Vafelex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam panowie.
    Wywala mi gierki ( w menu xboxa lub w FSD nic sie niedzieje - mam Xboxa Falcon)próbowałem wszystkiego nawet wymieniłem zasilacz na nowy z 175W na 203W - zastanawiam się nad kilkoma opcjami ( format dysku i wgranie jeszcze raz od nowa - tylko nie znam się na tym wiec nie wiem czy sobie poradzę - bo osoba która przerabiała jest niedostępna przez 2 tyg:/ ) jeszcze jest możliwe że RGH jest zwalone ale konsola była 2 razy u gościa z poprawą RGH i mówi że testował i działa no ale widać że źle testował. Ale zauważyłem jedną rzecz wczoraj mój znajomy grał z ponad 2 godziny w Minecrafta i nic - podobnie siostrzeniec w gierke Duck Arcade - i też nic ale jak się odpali już GTA V lub F1 2012 - wymgającą gre to juz pada i FATAL CRASH się pojawia :( - czasmi zamiast fatala jest zawiecha obrazu - dźwięk leci dalej przez chwile i pomaga tylko restet ręczny konsoli.....PANOWIE POMÓŻCIE - jak macie jakieś pomysły - tutoriale dawajcie znać stawiam flaszkę:) - Urlop jest a xbox padniety można się......:) DZIĘKI....

Moge wysłac info z pliku DEBUG - ja jestem totalnie ziolony jesli chodzi o te sprawy wiec prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krk360

Krk360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fatal Crash likwidowałem zapisując gry w jednym pasku, resztę wykasuj i napisz czy pomogło.
    Co do zwiech to sam mam z tym problem, po metodzie prób i błędów, wymian elementów przeróbki w chwili obecnej mam od nowa rgh robione.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Fatalnie crash nie jest od przeróbki. Tylko od fsd, DashLaunch, lub dysku twardego

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum