1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fatal crash intercepted fifa13 ipes13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TRYNEK, Grudzień 17, 2012.

1. TRYNEK

TRYNEK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-ow
    Witam, na wstępię muszę zaznaczyć iż jestem laikiem i proszę o odpowiedzi na mój problem krok po kroku (sciagni ".." wgraj do katalogu "...")

Mam konsloe od tygodnia przerobiona na rgh i wszytko jest niby najnowsze (jesli mam wam podac dash etc. powiedzcie gdzie to sprawdzic)
    Czytałem wszytskie wątki pokrewne ale nie widze lakarstwa, lub odpowiedzi sa jezykiem ktry mi nie wiele mowi (tu ponowna prosba o szczegolowe instrukcje)

gry z plyty przerabiam na komputerze programem imgburn oraz iso2god, poczym wgrywam je do katalogu Hdd:\Content\0000000000000000\
    i to tyle mojej wiedzy o obsludze

PROBLEM dotyczy gdy PES13 I FIFA13

PES13, gdy tylko probuje uruchomic go (w biblioteka gier -> Gry Xbox360) wyskakuje błąd: "fatal crash intercepted"
    w FIFA13 natomiast po rozegraniu 1 sezonu w trybie kariery, na początku drugiego na etapie transferów wyskakuje ten sam błąd: "fatal crash intercepted"
    dodam iż inne gry (również nowe) działają poprawnie.

Będę wdzięczny za rozwiązanie problemu przed świętami :)
    Pozdrawiam

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum