1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Fatal Crash Intercepted!" podczas uruchamiania gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bulbazaurus, Listopad 29, 2014.

1. Bulbazaurus

Bulbazaurus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Witam, podczas uruchamiania Forzy Motorsport 4 wyskakuje mi error "Fatal Crash Intercepted!" i gra się wyłącza. Wszystko dlatego, że wgrałem sobie MODA (jednego jedynego) i od tej pory gra nie chce się już włączyć, a wcześniej działała. Moda wgrywałem posługując się kilkoma poradnikami i cała operacja polegała na wymienieniu jednego pliku w .iso na plik przygotowany przez autora (ta sama waga itp). Wszystko zrobiłem tak jak miało być a gra się cras***e. Wgrałem najnowsze TU (przynajmniej tak mi się wydaje) ale gra się i tak nie aktualizuje i ogólnie tak jakby tego TU nie było.

Oto mój schemat działania - Otwieram plik .iso programem Xbox Image Browser i podmieniam plik po czym zamykam. Następnie przerabiam Iso2God, wrzucam na USB i z USB na dysk konsoli. Nie działa.

Xbox 360 RGH dash 2.0.16747.0

Liczę na jakieś odpowiedzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    forza autosejwuje, być może sejwnęło ci z modem, i teraz lipa. stąd ten crash. nie mam pewności, tak sobie kminię tylko. napisz co to za mod w ogóle, bo nie wiadomo, co myśleć o tym crashu.

4. Bulbazaurus

Bulbazaurus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Zmieniałem tylko to w pliku .xml. Gdy wyskoczył crash na xboxsie, pobrałem "gotowca" od autora ale też nic nie dało.
    XML's / INI's-
    camber - PhysicsSettings.ini,
    CarTuning\TuneCamberMin -20
    CarTuning\TuneCamberMax 20

Mod:
    Big Forza modding thread (TUT's+DL's) | Se7enSins Gaming Community

Wczytywanie...

Poleć forum