1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fatal Crash Intercepted

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafalk15, Marzec 13, 2014.

1. rafalk15

rafalk15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie drodzy użytkownicy chciałem prosić o pomoc ponieważ mam problem ze swoją konsolą, otóż gdy gram w prototype 2 na poczatku gry gdy uciekamy z laboratorium i ma się pojawić filmik wyskakuje mi fatal crash intercepted miałem też tak z grą hitman rozgrzeszenie (absolution) i też wyskakiwał ten komunikat 2 razy ale wyrzuciło mnie do fsd i odpaliłem grę i chodziła normalnie a w prototypie jest ciągle ten bląd. Mam wersje fsd 3.0.775 i dashlaunch 3.10 i gra jest w formacie god ,nie wiem co zrobić pomóżcie :confusion:

Wczytywanie...

Poleć forum