1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fatal crash intercepted

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stowa, Kwiecień 24, 2014.

1. stowa

stowa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczecinski
    Witam.Wiem że temat był i to nie jeden ale w żadnym nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na ten problem jak w tytule.Otóż postanowiłem sobie zagrać w classic z xbox więc wziąłem tutorial z naszej strony i krok po kroku go zrobiłem.Nie bez problemów,mianowicie przy tworzeniu partycji hddx w xexmenu wyskoczył mi ten problem pierwszy raz.Podmieniłem programik na inną wersję i wszystko poszło jak po maśle.Gra mercenaries zacina się wraz z całą konsolą po mniej więcej 30 min.Postanowiłem to wywalić czyli wszystkie pliki z hdd1 i hddx (wszystkie po tym emulatorze).Kilka godzin puzniej włączam mass efect i na samym początku czyli przy pokazaniu statku normandia nasty raz wywala mi błąd FATAL CRASH INTERCEPTED .Jak się tego pozbyć proszę o jakieś sensowne porady.

Konsola
    xbox slim 4 gb dysk 250 gb rgh 3.0b rev775

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wyczysć pamieć podręczną z poziomu oryginalnego dasha jak i z poziomu fsd

4. stowa

stowa Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard Szczecinski
    zrobiłem to.wyczyściłem pamięci podręczne jedną i drugą,problem nie zniknął.Pomogło mi dopiero przeinstalowanie danej gry.wiesz wydaje mi się w moim przypadku że to coś z winy emulatora wcześniej tego nie było a dziś dograłem inną grę classic z xbox 1 i też się xpudło zawiesiło po około 30 minutach.wywaliłem to w cholerę.zobaczymy czy problem powróci

Wczytywanie...

Poleć forum