1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fatal crash intercepted

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marian1992, Październik 16, 2014.

1. marian1992

marian1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Witam pobrałem trainer do forzy horizon 2 ponieważ grę przeszedłem i chciałem sobie pojeździć wszystkimi samochodami ale niestety bez ich kupna to niemożliwe a nie chce mi się milon razy grać te same wyścigi aby uzbierać kasę bo niektóre wózki kosztują kilka milionów kredytów a za długi wyścig finałowy jest tylko 30000 cr Więc pobrałem trainer który wprowadza to że auta są za darmo, i problem jest taki że przy włączeniu trainera i wybraniu opcji numer 2 (czyli aut za darmo) cały czas wywala fatal crash intercepted nawet po ponownym włączeniu gry, dopiero po ponownym uruchomieniu konsoli gra działa normalnie ale po odpaleniu trainera znowu wywala fatal crash, Czy to wina trainera czy co? Bo bez trainera chodzi gra normalnie a z trainerem wywala cały czas błąd macie jakieś pomysły co z tym zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum